Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup urządzeń komputerowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy", (...)
Zamawiający
SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5542231069
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Xcomp Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. | Szczecin | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Xcomp Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. (Szczecin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 72 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
369 PLN
Średnia cena
112 965 PLN
Najwyższa cena
955 710 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Logon SA Bydgoszcz | 7 | 96 777 PLN | 720 772 PLN |
| Dreamtec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocław | 3 | - | 5 166 PLN |
| Image Recording Solutions Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | 132 592 PLN |
| INFOMAR Marek Orczykowski Młyniec Pierwszy | 2 | 37 982 PLN | 37 982 PLN |
| KAMSOFT S.A. Katowice | 2 | 113 670 PLN | 227 341 PLN |
| AKTIN Sp. z o.o. Sosnowiec | 2 | 126 228 PLN | 252 456 PLN |
| LOCO Adam Sawczuk spółka jawna Bydgoszcz | 2 | 183 814 PLN | 183 814 PLN |
| NEO-SYSTEM Marcin Krajewski Brodnica | 2 | 61 346 PLN | 61 346 PLN |
| PIXEL Centrum Komputerowe Tomasz Dziedzic Łubnice | 2 | 60 384 PLN | 120 769 PLN |
| INFOMECH Janusz Mizera energoklima mocnaklima Stalowa Wola | 2 | 27 500 PLN | 27 500 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa urządzeń komputerowych oraz oprogramowania
2026-09-01 07:34:21Z
Zakup wraz z dostawą wyposażenia do Centrum Egzaminów Testowych w Budynku Centrum Stomatologii
2026-08-31 10:32:04Z
Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w wodociągach Wąpielsk” - dostawa urządzeń, programów i usług z dziedziny cyberbezpieczeństwa IT/OT
2026-08-25 13:38:06Z
Zakup urządzeń komputerowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy", (...)
2026-08-21 07:01:41Z
Zakup sprzętu informatycznego i oprogramowania skanery 20 sztuk
2026-08-04 08:59:57Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401449 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup urządzeń komputerowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy", (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001126074
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marii Curie Skłodowskiej 9
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-094
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kolodziejska@jurasza.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jurasza.umk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cfab1fb-5707-4301-b609-c02c2faae5c9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401449
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 072-252075
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia"
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup urządzeń komputerowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy", (...)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zestaw komputerowy (150 szt), Komputer AIO (100 szt), Laptop 2w1 (50 szt)
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-064.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Xcomp Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1921014,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 099-355643
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1921014,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE