Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup wraz z dostawą wyposażenia do Centrum Egzaminów Testowych w Budynku Centrum Stomatologii
Zamawiający
UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 8790177291
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PIXEL Sp. z o.o. | Bydgoszcz | 9670964503 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PIXEL Sp. z o.o. (Bydgoszcz) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 72 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
369 PLN
Średnia cena
112 965 PLN
Najwyższa cena
955 710 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Logon SA Bydgoszcz | 7 | 96 777 PLN | 720 772 PLN |
| Dreamtec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocław | 3 | - | 5 166 PLN |
| Image Recording Solutions Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | 132 592 PLN |
| INFOMAR Marek Orczykowski Młyniec Pierwszy | 2 | 37 982 PLN | 37 982 PLN |
| KAMSOFT S.A. Katowice | 2 | 113 670 PLN | 227 341 PLN |
| AKTIN Sp. z o.o. Sosnowiec | 2 | 126 228 PLN | 252 456 PLN |
| LOCO Adam Sawczuk spółka jawna Bydgoszcz | 2 | 183 814 PLN | 183 814 PLN |
| NEO-SYSTEM Marcin Krajewski Brodnica | 2 | 61 346 PLN | 61 346 PLN |
| PIXEL Centrum Komputerowe Tomasz Dziedzic Łubnice | 2 | 60 384 PLN | 120 769 PLN |
| INFOMECH Janusz Mizera energoklima mocnaklima Stalowa Wola | 2 | 27 500 PLN | 27 500 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa urządzeń komputerowych oraz oprogramowania
2026-09-01 07:34:21Z
Zakup wraz z dostawą wyposażenia do Centrum Egzaminów Testowych w Budynku Centrum Stomatologii
2026-08-31 10:32:04Z
Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w wodociągach Wąpielsk” - dostawa urządzeń, programów i usług z dziedziny cyberbezpieczeństwa IT/OT
2026-08-25 13:38:06Z
Zakup urządzeń komputerowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy", (...)
2026-08-21 07:01:41Z
Zakup sprzętu informatycznego i oprogramowania skanery 20 sztuk
2026-08-04 08:59:57Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Zakup komputerów, monitorów i drukarek
2026-07-28 09:17:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414271 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup wraz z dostawą wyposażenia do Centrum Egzaminów Testowych w Budynku Centrum Stomatologii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00000132400037
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 13
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-067
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@cm.umk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cm.umk.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72ad98df-0658-4044-a38c-3c3c86ed745a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414271
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 745238-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Ze względu na ograniczenie pola do 400 znaków nazwa projektu została umieszczona w informacjach dodatkowych
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup wraz z dostawą wyposażenia do Centrum Egzaminów Testowych w Budynku Centrum Stomatologii
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do Centrum Egzaminów Testowych, tj. m.in. dostawa sprzętu i oprogramowania tworzącego CET wraz z jego instalacją, wdrożeniem i uruchomieniem w ramach projektu Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0003/25/KPO/5052/2025/208 o objęcie wsparciem ze środków Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. Modernizacja i doposażenie bazy dydaktycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych, w tym ilości asortymentowe przedmiotu zamówienia zamieszczono, w załączniku nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
32321200-1 - Urządzenia audiowizualne
32330000-5 - Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo
32342412-3 - Głośniki
32342100-3 - Słuchawki
42961000-0 - System sterowania i kontroli
32400000-7 - Sieci
42961100-1 - System kontroli dostępu
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
32200000-5 - Aparatura transmisyjna do radiotelefonii, radiotelegrafii, transmisji radiowej i telewizyjnej
32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32430000-6 - Rozległa sieć komputerowa
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci
39130000-2 - Meble biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
180 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PIXEL Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670964503
4.3.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 9199330,41 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 36754-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu dostawy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Etap 1 - nie później niż do 28 lutego 2026 roku
Etap 2 - nie później niż do 30 kwietnia 2026 roku
Etap 3 - nie później niż do 31 marca 2026 roku
Etap 4 - nie później niż do 30 kwietnia 2026 roku
Etap 5 - do 180 dni od daty obowiązywania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu dostawy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Etap 1 - nie później niż do 28 lutego 2026 roku
Etap 2 - nie później niż do 5 czerwca 2026 roku
Etap 3 - nie później niż do 31 marca 2026 roku
Etap 4 - nie później niż do 5 czerwca 2026 roku
Etap 5 - nie później niż do dnia 11 sierpnia 2026 roku
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 9199330,41 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie realizowane w ramach Przedsięwzięcia pn. Modernizacja i doposażenie bazy dydaktycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne, Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0003/25/KPO/5052/2025/208, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE