Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

"Zakup zamiatarki samojezdnej dla ZDP w Bolesławcu”

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00324291

Zamawiający

POWIAT BOLESŁAWIECKI

Bolesławiec, Dolnośląskie

NIP: 6121826222

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

84-123 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EKOCEL Sp. z o.o. Rekowo Górne 6342160000

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EKOCEL Sp. z o.o. (Rekowo Górne) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34921100-0)

Najniższa cena

430 500 PLN

Średnia cena

500 155 PLN

Najwyższa cena

569 809 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Firma Handlowo-Usługowa DAMIAN Damian Czeszyk Witaszyczki 2 - -
HAKO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 2 430 500 PLN 430 500 PLN
mLeasing Sp. z o.o. WARSZAWA 1 569 809 PLN 569 809 PLN
EKOCEL Sp. z o.o. Rekowo Górne 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 45 przetargów

Min: 20 439 PLN Średnia: 463 724 PLN Max: 1 218 008 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
"Zakup zamiatarki samojezdnej dla ZDP w Bolesławcu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BOLESŁAWIECKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821629

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 12

1.4.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.4.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.) Numer telefonu: 757323258

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatboleslawiecki.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatboleslawiecki.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4be8763a-f9b5-493c-900f-d35222e4ebcf

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324291

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 231157-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

"Zakup zamiatarki samojezdnej dla ZDP w Bolesławcu”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia dostawa i zakup nowego fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego – zamiatarki ulicznej o pojemności skrzyni ładunkowej na zmiotki minimum 6 m³ wyprodukowanej w 2026 r. Opis przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 34921100-0 - Zamiatarki drogowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKOCEL Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342160000

4.3.3.) Ulica: ul. Nowa 8

4.3.4.) Miejscowość: Rekowo Górne

4.3.5.) Kod pocztowy: 84-123

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1402200,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 409912-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1402200,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
06.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 34921100-0
34921100-0 (Zamiatarki drogowe)