Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Zapewnienie usług ochrony obiektu Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 1”-
Numer referencyjny: ZA.272.17.2024
Zamawiający
FILHARMONIA IM.KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KRAKOWIE
ul. Zwierzyniecka 1
31-103 Kraków, Małopolskie
NIP: 6750200025
REGON: 357077687
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S. A. | Kraków | 6782614008 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S. A. (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 88 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4 - Usługi ochroniarskie)
Najniższa cena
149 394 PLN
Średnia cena
731 568 PLN
Najwyższa cena
2 507 681 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Ochrona Mienia Kraków Sp. z o.o. Kraków | 4 | 193 376 PLN | 193 376 PLN |
| Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Skawina | 3 | 1 119 067 PLN | 2 238 134 PLN |
| Boss Technical Security Michał Scąber Spółka komandytowa Kraków | 2 | 354 908 PLN | 354 908 PLN |
| Ochrona Mienia Kraków spółka z o.o. Kraków | 2 | 640 193 PLN | 569 517 PLN |
| EKOTRADE sp. z o.o. Warszawa | 2 | 2 000 172 PLN | 2 000 172 PLN |
| "JUWENTUS" AGENCJA OCHRONY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 195 797 PLN | 195 797 PLN |
| Agencja Ochrony MK Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S. A. Kraków | 2 | 1 277 554 PLN | 1 277 554 PLN |
| Agencja Ochrony Legion Sp. z o.o. w Andrychowie Andrychów | 1 | - | - |
| Boss Technical Security Michał Scąber Kraków | 1 | 156 680 PLN | 156 680 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Świadczenie usług w zakresie dozorowania i ochrony obiektów Sądu Rejonowego w Wieliczce, w tym działanie grup interwencyjnych”
2026-08-31 12:43:18Z
„Zapewnienie usług ochrony obiektu Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 1”-
2026-08-25 05:40:57Z
OCHRONA BUDYNKU ORAZ OBSŁUGA SZATNI WSO W KRAKOWIE
2026-08-17 07:29:27Z
Usługi w zakresie ochrony osób i mienia w obiekcie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 33a
2026-08-10 10:50:49Z
Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia oraz całodobowego nadzoru nad urządzeniami systemu monitorowania budynków Sądu Rejonowego w Oświęcimiu.
2026-08-07 07:04:53Z
Świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie
2026-08-03 09:06:59Z
DFP.271.19.2025.AB - Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych
2026-07-28 06:51:04Z
Świadczenie usług całodobowej ochrony na parkingach kubaturowych.
2026-07-27 06:56:45Z
Usługi ochrony fizycznej osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach na placu Matejki 13, i przy ul. Bronowickiej 117 i 117A, w Krakowie
2026-07-24 10:49:42Z
Ochrona osób i mienia podczas trwania imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, w 2026 roku. Etap II.
2026-07-23 10:29:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00575045 z dnia 2025-12-04 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
„Zapewnienie usług ochrony obiektu Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 1”-
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: FILHARMONIA IM.KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357077687
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zwierzyniecka 1
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-103
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 619 87 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fk@filharmonia.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.filharmoniakrakow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zapewnienie usług ochrony obiektu Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 1”-
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f5b4f96-7a41-46d6-b895-1984ab039d7c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575045
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00076933/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 „Zapewnienie usług ochrony obiektu Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 1”
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f5b4f96-7a41-46d6-b895-1984ab039d7c3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: www.ezamowienia.gov.pl
3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: www.ezamowienia.gov.pl
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZA.272.17.2024
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa ochrony budynku Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie
4.2.6.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-01-07 do 2027-01-07
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: cena i doświadczenie
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie koordynatora świadczenia usługi
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
SWZ5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
SWZ5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
SWZ5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
SWZSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2025-12-11 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: www.ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-12-11 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
SWZInformacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.12.2025
- Termin składania ofert
- 11.12.2025 08:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
07.01.2026 - 07.01.2027