Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 400 000 PLN

Zapewnienie usług restauracyjnych (gastronomicznych) i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00245553

Numer referencyjny: ZP/TPUS/18/2026/BWU

Zamawiający

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

pl. Nowy Targ

50-141 Wrocław, Dolnośląskie

NIP: 8971383551

REGON: 001094670

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa pośrednictwa w rezerwacji usług restauracyjnych (gastronomicznych) i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
czas reakcji na otrzymane zlecenie 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SAMBOR Luxury Moments Bartłomiej Sambor Wrocław 895 225 24 28

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SAMBOR Luxury Moments Bartłomiej Sambor (Wrocław) Umowa podpisana 1 PLN 400 000 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków)

Najniższa cena

1 PLN

Średnia cena

747 796 PLN

Najwyższa cena

2 118 480 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Eko Katering Sp. z o.o. Siechnice 2 1 078 413 PLN 2 156 827 PLN
DIAPOL-CATERING Dorota Szaor Wrocław 1 2 019 169 PLN 2 019 169 PLN
Beperfect Sp. z o.o Wrocław 1 1 168 256 PLN 1 168 256 PLN
UpHOTEL Sp. Z o. O Jelenia Góra 1 - -
,,NIRO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Lubin 1 - -
NIRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Lubin 1 491 644 PLN 491 644 PLN
Restauracja Książęca Sp. z o. o. Wałbrzych 1 - -
Restauracja Książęca Sp. z.o.o Wałbrzych 1 41 872 PLN 41 872 PLN
SAMBOR Luxury Moments Bartłomiej Sambor Wrocław 1 1 PLN 400 000 PLN
EventLab Maciej Oktaba Marcin Achremowicz spółka cywilna Świdnica 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

23/CATER/DCZP/2026/US Przygotowanie i dystrybucja posiłków dla pacjentów „DCZP”

Eko Katering Sp. z o.o. 2 118 480 PLN

2026-07-29 12:32:04Z

23/CATER/DCZP/2026/US Przygotowanie i dystrybucja posiłków dla pacjentów „DCZP”

Eko Katering Sp. z o.o. 38 346 PLN

2026-07-29 12:32:04Z

Usługa przygotowania i wydawania posiłków lub dostarczania w formie cateringu w pomieszczeniach Zamawiającego dla młodzieży trenującej kolarstwo szosowe lub łyżwiarstwo szybkie w internacie DZSMS

,,NIRO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-07-22 10:23:55Z

Usługa przygotowania i wydawania posiłków lub dostarczania w formie cateringu dla młodzieży trenującej kolarstwo szosowe lub łyżwiarstwo szybkie przebywającej w DZSMS.

NIRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 491 644 PLN

2026-07-22 10:00:52Z

Świadczenie usług gastronomicznych polegających na przygotowaniu, dostarczaniu i serwowaniu śniadań dla gości Hotelu Książ, mieszczącym się na terenie kompleksu zamkowo-parkowego Książ

Restauracja Książęca Sp. z o. o. -

2026-07-16 13:46:08Z

SZP/242-026/2026 Umowa ramowa na świadczenie usług cateringowych dla Politechniki Wrocławskiej - zadania

Beperfect Sp. z o.o 1 168 256 PLN

2026-07-06 09:50:31Z

SZP/242-026/2026 Umowa ramowa na świadczenie usług cateringowych dla Politechniki Wrocławskiej - zadania

DIAPOL-CATERING Dorota Szaor 2 019 169 PLN

2026-07-06 09:50:31Z

„Zapewnienie usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia.”

UpHOTEL Sp. Z o. O -

2026-06-23 05:11:23Z

Zapewnienie usług restauracyjnych (gastronomicznych) i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia

SAMBOR Luxury Moments Bartłomiej Sambor 1 PLN

2026-06-22 10:24:34Z

Zapewnienie usług gastronomicznych - przerw kawowych i obiadów/kolacji - w restauracjach we Wrocławiu oraz na terenie Województwa Dolnośląskiego

EventLab Maciej Oktaba Marcin Achremowicz spółka cywilna -

2026-05-19 07:46:54Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 PLN Średnia: 247 954 PLN Max: 2 233 895 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Zapewnienie usług restauracyjnych (gastronomicznych) i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Nowy Targ

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-141

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zapewnienie usług restauracyjnych (gastronomicznych) i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d8085c9-0128-4006-abdf-d5b6aa182d39

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245553

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044450/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.55 Zapewnienie usług restauracyjnych (gastronomicznych) i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/umw

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między
Zamawiającym a Wykonawcą z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej https://portal.smartpzp.pl/umw lub za pomocą poczty elektronicznej, na adres:
wzp.dz@um.wroc.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne, które muszą spełniać urządzenia informatyczne w celu korzystania z platformy zakupowej opisane zostały na stronie internetowej pod adresem https://portal.smartpzp.pl/umw/elearning

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula dotycząca obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 i 14
rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 4 maja 2016 r. L 119/1) znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Warunków Zamówienia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/TPUS/18/2026/BWU

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa pośrednictwa w rezerwacji usług restauracyjnych (gastronomicznych) i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia.

4.2.6.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: czas reakcji na otrzymane zlecenie

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zamawiający stwierdzi, iż Wykonawca spełnił warunek udziału w postępowaniu w zakresie: zdolności technicznej lub zawodowej, jeśli wykaże on, że w zakresie wiedzy i doświadczenia: w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał lub wykonuje co najmniej 4 usługi polegające na wykonaniu lub pośredniczeniu w wykonaniu usługi o charakterze restauracyjnym lub cateringowym przez które to Zamawiający rozumie wykonywanie lub zlecanie wykonania usług restauracyjnych lub cateringowych o podwyższonym standardzie, m.in. w oparciu o protokół dyplomatyczny, spotkania biznesowe, uroczyste bankiety.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający wymaga złożenia następujących oświadczeń i dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu : Wykazu usług , wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich
rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie
Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, tj. oświadczenia, z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonają poszczególni Wykonawcy.
Pełnomocnictwo dla Pełnomocnika konsorcjum.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiany do umowy zostały określone w §9 Projektowanych postanowień umowy. Wszelkie zmiany i uzupełnienia umowy wymagają zachowania formy pisemnej w postaci aneksu do umowy podpisanego przez obie Strony, pod rygorem nieważności.
1. Zamawiający przewiduje zmiany umowy w przypadku:
1) zmiany przepisów prawnych powszechnie obowiązujących, które mają wpływ na realizację umowy,
2) zmian formalno-organizacyjnych, mających wpływ na realizację umowy,
2. Nie stanowi zmiany umowy zmiana danych teleadresowych. Zmiana, o której mowa w zdaniu pierwszym wymaga jedynie niezwłocznego pisemnego powiadomienia drugiej strony.
3. Zmiana wynagrodzenia na podstawie art. 439 ustawy Pzp została określona w §9 Projektowanych postanowień umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-26 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://portal.smartpzp.pl/umw

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-26 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-06-24

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Termin realizacji przedmiotu umowy: od dnia zawarcia umowy przez 30 miesięcy lub do wydatkowania pełnej kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, jednak nie dłużej niż do 30.11.2028r.
2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
15.05.2026
Termin składania ofert
26.05.2026 08:00
Wartość umowy
400 000 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków)

Okres realizacji

30 miesiące