Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Zapewnienie usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia.”
Zamawiający
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8971383551
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| UpHOTEL Sp. Z o. O | Jelenia Góra | 6112770574 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UpHOTEL Sp. Z o. O (Jelenia Góra) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55300000-3)
Najniższa cena
1 PLN
Średnia cena
747 796 PLN
Najwyższa cena
2 118 480 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Eko Katering Sp. z o.o. Siechnice | 2 | 1 078 413 PLN | 2 156 827 PLN |
| DIAPOL-CATERING Dorota Szaor Wrocław | 1 | 2 019 169 PLN | 2 019 169 PLN |
| Beperfect Sp. z o.o Wrocław | 1 | 1 168 256 PLN | 1 168 256 PLN |
| UpHOTEL Sp. Z o. O Jelenia Góra | 1 | - | - |
| ,,NIRO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Lubin | 1 | - | - |
| NIRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Lubin | 1 | 491 644 PLN | 491 644 PLN |
| Restauracja Książęca Sp. z o. o. Wałbrzych | 1 | - | - |
| Restauracja Książęca Sp. z.o.o Wałbrzych | 1 | 41 872 PLN | 41 872 PLN |
| SAMBOR Luxury Moments Bartłomiej Sambor Wrocław | 1 | 1 PLN | 400 000 PLN |
| EventLab Maciej Oktaba Marcin Achremowicz spółka cywilna Świdnica | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
23/CATER/DCZP/2026/US Przygotowanie i dystrybucja posiłków dla pacjentów „DCZP”
2026-07-29 12:32:04Z
23/CATER/DCZP/2026/US Przygotowanie i dystrybucja posiłków dla pacjentów „DCZP”
2026-07-29 12:32:04Z
Usługa przygotowania i wydawania posiłków lub dostarczania w formie cateringu w pomieszczeniach Zamawiającego dla młodzieży trenującej kolarstwo szosowe lub łyżwiarstwo szybkie w internacie DZSMS
2026-07-22 10:23:55Z
Usługa przygotowania i wydawania posiłków lub dostarczania w formie cateringu dla młodzieży trenującej kolarstwo szosowe lub łyżwiarstwo szybkie przebywającej w DZSMS.
2026-07-22 10:00:52Z
Świadczenie usług gastronomicznych polegających na przygotowaniu, dostarczaniu i serwowaniu śniadań dla gości Hotelu Książ, mieszczącym się na terenie kompleksu zamkowo-parkowego Książ
2026-07-16 13:46:08Z
SZP/242-026/2026 Umowa ramowa na świadczenie usług cateringowych dla Politechniki Wrocławskiej - zadania
2026-07-06 09:50:31Z
SZP/242-026/2026 Umowa ramowa na świadczenie usług cateringowych dla Politechniki Wrocławskiej - zadania
2026-07-06 09:50:31Z
„Zapewnienie usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia.”
2026-06-23 05:11:23Z
Zapewnienie usług restauracyjnych (gastronomicznych) i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia
2026-06-22 10:24:34Z
Zapewnienie usług gastronomicznych - przerw kawowych i obiadów/kolacji - w restauracjach we Wrocławiu oraz na terenie Województwa Dolnośląskiego
2026-05-19 07:46:54Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302456 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Zapewnienie usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Nowy Targ
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-141
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9683c8b4-1285-45c6-a239-afcb33b37141
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302456
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00438704
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Zapewnienie usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia.”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: zapewnieniu usług restauracyjnych i cateringowych (zwanych dalej usługami) dla potrzeb gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia, w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 30.11.2026 r. lub do wydatkowania pełnej kwoty przeznaczonej na realizację zadania.
3.9.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-11-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UpHOTEL Sp. Z o. O
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112770574
4.3.4.) Miejscowość: Jelenia Góra
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 260000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00530448/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Nieprzewidziana zwiększona ilość imprez, oraz wzrost cen usług spowodował konieczność zwiększenia wartości umowy do 10% wartości pierwotnej umowy.
Konieczność zawarcia aneksu była wywołana okolicznościami, których Zamawiający nie był w stanie przewidzieć w czasie przygotowywania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego z zachowaniem należytej staranności, w szczególności większą ilością imprez i okoliczności wymagających organizacji usług restauracyjnych i cateringowych, realizowanych przez BWU. Ponadto rok do roku cena jednostkowa za jedzenie przy rosnącej inflacji poszła bardzo w górę więc oszacowana kwota do przetargu w 2024 roku znacząco różni się od realnych cen za usługi restauracyjne przy ww. założeniu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: zapewnieniu usług restauracyjnych i cateringowych (zwanych dalej usługami) dla potrzeb gości Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia.
5.4.6.) Wartość zmiany: 25989,52
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 285989,52 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE