Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zimowe utrzymanie oraz pozimowe oczyszczenie obiektów drogowych
Zamawiający
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
Tychy, Śląskie
NIP: 6462447307
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| BIO-EKOS Group Sp. z o.o. sp. k. | Tychy | 6462970813 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BIO-EKOS Group Sp. z o.o. sp. k. (Tychy) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90620000-9)
Najniższa cena
1 187 835 PLN
Średnia cena
1 187 835 PLN
Najwyższa cena
1 187 835 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.W. DIORYT Zbigniew Sygut Kolonia Poczesna | 2 | 1 187 835 PLN | 1 187 835 PLN |
| P.H.U. TRA-HAN BRUK Sklep Wielobanżowy ANIA Blachownia | 2 | - | - |
| DORBUD S.C. DOROTA STUKA & ZBIGNIEW STUKA Nędza | 2 | - | - |
| Sosna Group Sp. z o.o. Wodzisław Śląski | 2 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Norbert Ruzik Pawłowiczki | 2 | - | - |
| Spectrans Michał Stanclik Bestwina | 1 | - | - |
| PSJ Janusz Stanik Łodygowice | 1 | - | - |
| F.H.U. JAMAL Lisek Mariusz Kolonia Klepaczka | 1 | - | - |
| Firma Usługowa Jadzia Nakło Śl. | 1 | - | - |
| BIO-EKOS Group Sp. z o.o. sp. k. Tychy | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zimowe utrzymanie oraz pozimowe oczyszczenie obiektów drogowych
2026-08-21 10:17:11Z
Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Żywca
2026-07-20 11:35:33Z
Zimowe utrzymanie dróg i parkingów gminnych na terenie Gminy Kamienica Polska w sezonie 2025/2026
2026-07-02 12:08:02Z
Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026
2026-07-01 13:10:52Z
Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminny Blachownia 2025/2026
2026-06-17 11:29:39Z
Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminny Blachownia 2025/2026
2026-06-17 11:25:51Z
„Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Poczesna w sezonie zimowym 2025/2026”.
2026-06-16 12:06:20Z
Zimowe utrzymanie dróg gminnych wraz z infrastrukturą na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój 2025/2026
2026-06-15 09:25:56Z
„Zimowe utrzymanie dróg, parkingów oraz chodników na terenie Gminy Bestwina”
2026-06-10 12:11:02Z
Usługi odśnieżania na potrzeby zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych zlokalizowanych na terenie powiatu raciborskiego w sezonie 2025/2026
2026-06-10 11:45:08Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402255 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zimowe utrzymanie oraz pozimowe oczyszczenie obiektów drogowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Budowlanych 59
1.4.2.) Miejscowość: Tychy
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-305d452c-64a5-40b7-a24a-9e0536011d0e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402255
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 528163-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zimowe utrzymanie oraz pozimowe oczyszczenie obiektów drogowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie obiektów drogowych: chodników, ścieżek rowerowych, ciągów i kładek pieszych, schodów, przejść dla pieszych, azyli, parkingów, placów, tuneli oraz pozimowe oczyszczenie obiektów drogowych na terenie miasta Tychy.
3.9.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-11-01 do 2026-04-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BIO-EKOS Group Sp. z o.o. sp. k.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BIO-EKOS Sp. z o.o. sp. k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462970813
4.3.3.) Ulica: ul. Targiela 112
4.3.4.) Miejscowość: Tychy
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-100
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2441181,23 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 676396-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3359385,77 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE