Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

VII Ga 50/12

25.04.2012 postanowienie
umorzone
Elektrownia Ostrołęka S.A.
Meritum

Pismem z dnia 23.04.2012 roku skarżący Konsorcjum firm w składzie: Rafko Spółka Akcyjna z siedzibą w Raciborzu (Lider Konsorcjum), PBG Spółka Akcyjna z siedzibą w Wysogotowie (Członek Konsorcjum) i Mostostal Warszawa Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (Członek Konsorcjum) cofnął skargę od postanowienia Krajowej Izby Odwoławczej w Warszawie z dnia 10.02.2012 roku w sprawie KIO 196/12....

VII Ga 36/12

25.04.2012 postanowienie
umorzone
Elektrownia Ostrołęka S.A.
Meritum

Pismem z dnia 23.04.2012 roku skarżący Konsorcjum firm w składzie: Rafko Spółka Akcyjna z siedzibą w Raciborzu (Lider Konsorcjum), PBG Spółka Akcyjna z siedzibą w Wysogotowie (Członek Konsorcjum) i Mostostal Warszawa Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (Członek Konsorcjum) cofnął skargę od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej w Warszawie z dnia 17.01.2012 roku w sprawie KIO 6/12....

II Ca 285/10

13.05.2010 wyrok
oddalone
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Meritum

W toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przeLargu nieograniczonego na teimomodemizację budynków SP ZOZ w Hajnówce Krajowa Izba Odwoławcza w Warszawie wyrokiem z dnia 18 marca 2010 roku w sprawie KTO/UZP 293/10 uwzględniła odwołanie wniesione przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „BBWW’ spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Białymstoku i BUDBAUM Spółkę Akcyjną w Białymstoku i nakazała powtórzenie czynnośc...

II Ca 718/09

07.10.2009 wyrok
oddalone
Miasto Białystok
Meritum

W toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę 48 autobusów, w tym 24 jednoczłonowych (solo) i 24 dwuczłonowych (przegubowych) w ramach projektu: „Poprawa jakości funkcjonowania systemu transportu publicznego miasta Białegostoku - Etap II” Krajowa Izba Odwoławcza w Warszawie wyrokiem z dnia 13 sierpnia 2009 roku w sprawie KIO/UZP 1008/09 oddaliła odwołanie wniesione przez EvoBus Polska spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w...