Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

V Ca 2987/14

24.10.2014 postanowienie
odrzucone
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
Meritum

m z dnia 24 października 2014 r. Sąd zwraca się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie otrzymania niniejszej przesyłki na numer faksu: (0-22) 440-11-21. I Biuro Obsługi Interesantów , Godziny urzędowania: [ Pn 8:30-18:00, |Wt-Pt 8:30-15:30 | Czytelnia akt i Godziny urzędowania: | Pn 8:30-17:30 | Wt-Pt 8:30 -15:30 {Biuro Podawcze i Godziny urzędowania | Pn 8:30-18:00, | Wt-Pt 8:30-15:30 | Tel.22 440-31-75 - 76, 77 | Tel. 22 440-31-75 - 76, 77 I | Email:boi.p[ ] Sygn....

XXIII Ga 1399/14

28.08.2014 postanowienie
postanowienie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Warszawie
Meritum

m w sprawie o sygn. XXIII Ga 1399/14. Przewodniczący JCEGO ^odwoławczego Z-ca PRZEV/ODNK I Wyćzłs* j S^gli Okręgowego a Warszawie w załączeniu: 1 skoroszyt 1 teczka ł-Orlik SSO Małgorzata Sier Pismo nie wymaga podpisu własnoręcznego na podstawie § 19 ust.4 zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003r....

XXIII Ga 683/13

29.05.2013 wyrok
oddalone
PKP S.A. Rejon Dworców Kolejowych w Gdańsku
Meritum

Zamawiający Polskie Koleje Państwowe S.A. prowadził w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem było wykonanie przebudowy dworca kolejowego Gdańsk-Główny - I etap Rozbiórka Antresoli i Szybu Windowego. Wobec czynności zamawiającego wykluczenia BKB PB Group sp. z o.o. z udziału w postępowaniu i odrzuceniu oferty oraz dokonaniu wyboru oferty najkorzystniejszej, BKB PB Group sp. z o.o....

XXIII Ga 683/13

29.05.2013 wyrok
oddalone
Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa
Meritum

Zamawiający Polskie Koleje Państwowe S.A. prowadził w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem było wykonanie przebudowy dworca kolejowego Gdańsk-Główny - I etap Rozbiórka Antresoli i Szybu Windowego. Wobec czynności zamawiającego wykluczenia BKB PB Group sp. z o.o. z udziału w postępowaniu i odrzuceniu oferty oraz dokonaniu wyboru oferty najkorzystniejszej, BKB PB Group sp. z o.o....