Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

10 orzeczeń w bazie

KIO 2483/23

29.08.2023 postanowienie
umorzone
Dom Pomocy Społecznej
Meritum

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem są: „Dostawy leków do Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii”. Ogłoszenie o zamówieniu ukazało się 13 czerwca 2023 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2023/BZP 00257021/01. 21 sierpnia 2023 roku Odwołujący Solispharm sp. z o.o....

KIO 1329/22

23.05.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Dom Pomocy Społecznej
Meritum

Izba stwierdziła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 ustawy PZP. Ponadto Izba ustaliła, że Odwołujący posiada interes we wniesieniu odwołania wynikający z art. 505 ustawy PZP. Zamawiający w dniu 19 maja 2022 r. zamieścił na platformie MiniPortal oraz na stronie internetowej prowadzonego postępowania dokumenty dotyczące odwołania oraz wezwał wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego....

KIO 713/22

21.03.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Dom Pomocy Społecznej
Meritum

Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, o wartości poniżej progów unijnych określonych w art. 359 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), w trybie podstawowym na usługi społeczne pn. "Przygotowanie i dostawa całodziennych posiłków dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Olsztynie, ul....

KIO 486/22

03.03.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Dom Pomocy Społecznej
Meritum

W związku z tym, że postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostało wszczęte po 1 stycznia 2021 r., jest ono prowadzone na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129), stosownie do art. 1 ustawy z 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2020 z późn. zm.). Izba ustaliła, że 2 marca 2022 r....

KIO 2633/20|KIO 2634/20

10.11.2020 wyrok
uwzględnione
Dom Pomocy Społecznej
Meritum

Izba stwierdziła, że obydwaj odwołujący legitymują się interesem we wniesieniu środka ochrony prawnej, o którym mowa w art. 179 ust. 1 ustawy pzp. Zarzut, w sytuacji potwierdzenia, wskazałby na możliwość ubiegania się przez każdego z nich o zamówienie oraz jego realizację, a tym samym na poniesienie w tym zakresie wymiernej szkody w sytuacji udzielenia przez zamawiającego zamówienia innemu wykonawcy....

KIO 429/19

25.03.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Dom Pomocy Społecznej
Meritum

Dom Pomocy Społecznej w Sieradzu (dalej: „Zamawiający”) prowadzi, na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1986 j.t. ze zm.), zwanej dalej „Pzp”, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę leków, zwane dalej: „Postępowaniem”. Wartość zamówienia nie przekracza kwot określonych w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Pzp....