Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 5124/25

09.01.2026 postanowienie
umorzone
Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Meritum

Izba stwierdza, że odwołanie można cofnąć w każdym czasie do zamknięcia rozprawy. Cofnięcie odwołania przez Odwołującego – zgodnie z art. 568 pkt 1 ustawy PZP oraz § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r., poz. 2453) – oznacza, że postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu. Na podstawie § 9 ust. 1 pkt 3 lit....

KIO 4705/24

20.12.2024 postanowienie
odrzucone
Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Meritum

Zgodnie z art. 528 pkt 3 ustawy Pzp, Izba odrzuca odwołanie, jeżeli stwierdzi, że odwołanie zostało wniesione po upływie terminu określonego w ustawie . Krajowa Izba Odwoławcza bada z urzędu, czy w danej sprawie zaistniały przesłanki odrzucenia odwołania. Stosownie do art. 553 ustawy Pzp, O oddaleniu odwołania lub jego uwzględnieniu Izba orzeka w wyroku. W pozostałych przypadkach Izba wydaje postanowienie . Zgodnie z art. 529 ust....

KIO 2346/24

22.07.2024 wyrok
uwzględnione
Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Meritum

Izba ustaliła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że Wykonawca wnoszący odwołanie wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej....

KIO 119/23

25.01.2023 postanowienie
umorzone
Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Meritum

Zamawiający - Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Świadczenie usług utrzymania infrastruktury SIG", nr referencyjny: BDG-ZP.2610.28.2022.IZ. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 25 listopada 2022 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod nr 022/5 228-654698. W dniu 16 stycznia 2023 r. wykonawca MAIN Sp. z o.o....

KIO 101/23

25.01.2023 postanowienie
umorzone
Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Meritum

Zamawiający - Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Świadczenie usług utrzymania infrastruktury SIG", nr referencyjny: BDG-ZP.2610.28.2022.IZ. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 25 listopada 2022 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod nr 022/5 228-654698. W dniu 12 stycznia 2023 r....

KIO 1144/14

23.06.2014 wyrok
oddalone
Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Meritum

Zamawiający wymagał aby wykonawca świadczył usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla oprogramowania wskazanego w Załączniku nr 8 do SOPZ (Wykaz oprogramowania) od dnia podpisania umowy. Tak więc to od tej daty usługa ATiK miała być realizowana. Tymczasem odwołujący OPEGIEKA, wzywany do złożenia wyjaśnień w trybie art. 87 ust....