Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

13 orzeczeń w bazie

KIO 1379/26

17.04.2026 postanowienie
umorzone
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Zamawiający – Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin, prowadzi w trybie podstawowym bez negocjacji, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Roboty budowlane polegające na przebudowie doziemnej instalacji ciepłowniczej wraz z wykonaniem węzłów cieplnych dla zasilenia budynków KUL przy ul. Konstantynów 1 w Lublinie”, numer referencyjny: AZP.274.65/2025....

KIO 1381/26

17.04.2026 postanowienie
zwrócone
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Zamawiający – Katolicki Uniwersytet Lubelski J.P., Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin, prowadzi w trybie podstawowym bez negocjacji, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Roboty budowlane polegające na przebudowie doziemnej instalacji ciepłowniczej wraz z wykonaniem węzłów cieplnych dla zasilenia budynków KUL przy ul. Konstantynów 1 w Lublinie”, numer referencyjny: AZP.274.65/2025....

KIO 2807/25

25.08.2025 postanowienie
zwrócone
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

W dniu 7 lipca 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie P.P., ul. Horodelska 98, 85-150 Bydgoszcz zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: wykonanie renowacji posadzek parkietowych w obiektach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego J.P.. Numer referencyjny: AZP.274.29/2025. Do odwołania nie dołączono:  dowodu uiszczenia wpisu w terminie przewidzianym na wniesienie odwołania. Pismem z dnia 5 sierpnia 2025 r....

KIO 2773/25

19.08.2025 postanowienie
umorzone
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Zgodnie z artykułem 568 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne. Z przesłanych dokumentów wymienionych powyżej wynika, że Zamawiający unieważnił czynność wyboru oferty najkorzystniejszej....

KIO 16/25

23.01.2025 postanowienie
postanowienie
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Zamawiający – Katolicki Uniwersytet Lubelski J.P., Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Budowa nowego Domu Studenckiego przy ul. Konstantynów 1 w Lublinie wraz z niezbędną infrastrukturą i dostawą wyposażenia w trybie „zaprojektuj i wybuduj”, numer referencyjny: AZP.274.PN.14/2024....

KIO 3336/23

28.11.2023 wyrok
uwzględnione
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Izba ustaliła, że w niniejszej sprawie stan faktyczny Postępowania nie był sporny. Sporna była ocena treści złożonych dokumentów w świetle postanowień SWZ i Ustawy. Odwołujący wskazywał, że wbrew twierdzeniom Zamawiającego zawartym w uzasadnieniu odrzucenia oferty: 1. zamówienie referencyjne obejmowało jedną dostawę z wdrożeniem systemu telekomunikacyjnego internetowego składającego się z sieciocentrycznych serwerów telekomunikacyjnych NCPBX tworzących system telekomunikacji internetowej o warto...

KIO 3169/23

08.11.2023 postanowienie
umorzone
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Zamawiający w dniu 24 października 2023 r. (za pośrednictwem Platformy Zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/kul) wezwał wraz kopią odwołania, w trybie art. 524 NPzp, uczestników postępowania przetargowego do wzięcia udziału w postępowaniu odwoławczym. Żadne zgłoszenie przystąpienia do 27 października 2023 r. (włącznie) nie miało miejsca. W dniu 7 listopada 2023 r....

KIO 2171/23

07.08.2023 postanowienie
umorzone
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Zamawiający – Katolicki Uniwersytet Lubelski J.P. z siedzibą w Lublinie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn: „ Dostawa z wdrożeniem i wsparciem serwisowym platformy usług telekomunikacyjnych wraz z dostawą urządzeń na potrzeby telefonii stacjonarnej dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego J.P. z podziałem na 3 części”, znak sprawy: AZP.274.PN.3/2022....

KIO 1149/23

09.05.2023 wyrok
uwzględnione
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnej Platformy Telekomunikacyjnej służącej do komunikacji głosowej, zawierającej wszystkie niezbędne do jej funkcjonowania elementy, czyli dostawa z wdrożeniem i wsparciem serwisowym platformy usług telekomunikacyjnych wraz z dostawą urządzeń na potrzeby telefonii stacjonarnej dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z podziałem na 3 części....

KIO 2914/22

17.11.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Meritum

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie, zwany dalej „Zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 1710, ze zm.), zwaną dalej „ustawą PZP”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „dostawę z wdrożeniem i wsparciem serwisowym platformy usług telekomunikacyjnych wraz z dostawą urządzeń na potrzeby telefonii stacjonarnej dla KUL z podziałem na 3 części”. Numer referencyjny...