Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 3099/24

12.09.2024 postanowienie
umorzone
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Meritum

Izba dopuściła wykonawcę Tronus Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie w charakterze uczestnika postępowania. Izba nie dopatrzyła się zaistnienia przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 ustawy. Izba uznała, że odwołujący wykazał interes w uzyskaniu zamówienia i możliwość poniesienia szkody jako przesłanki materialnoprawne dopuszczalności odwołania z art. 505 ust. 1 ustawy....

KIO 1884/24

12.06.2024 postanowienie
postanowienie
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Meritum

postępowanie odwoławcze stało się zbędne, ponieważ czynność Zamawiającego z dnia 29 maja 2024 r. , polegająca na unieważnieniu wcześniejszych, skarżonych w odwołaniu czynności, tj. wyboru oferty najkorzystniejszej i odrzucenia oferty Odwołującego, unieważniła czynności, będące podstawą wniesienia odwołania....

KIO 2178/22

31.08.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

KIO 285/22

17.02.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

KIO 526/21

05.03.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Meritum

Zamawiający: Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej 41-250 Czeladź, ul. Szpitalna 40 prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem są roboty budowlane pn. ,, Termomodernizacja budynku głównego Szpitala w Czeladzi (segment A., segment B, segment C) w Powiatowym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czeladzi ” w ramach działania: 4.3....

KIO 367/21

24.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Meritum

Z uwagi na datę wniesienia rozpoznawanego odwołania do postępowania odwoławczego w tej sprawie, zgodnie z art. 92 ust. 2 ustawy dnia 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. poz. 2020 ze zm.), znajdują zastosowanie przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. poz. 2019 ze zm.) {dalej: „nowe pzp” lub „npzp”}. Zgodnie z art....

KIO 3391/20

12.01.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Meritum

Zamawiający – Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czeladzi prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie p.n. „Termomodemizacja budynku głównego Szpitala w Czeladzi (segment A, segment B, segment C) w Powiatowym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej ‎ w Czeladzi” w ramach działania: 4.3....

KIO 432/12

19.03.2012 wyrok
oddalone
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Meritum

Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010 roku, nr 113 poz. 759 z późn. zm.; dalej: „Pzp” lub „ustawa”), skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie zostało złożone do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 2 marca 2012 roku oraz została przekazana w ustawowym terminie kopia odwołania Zamawiającemu, co potwierdza dołączona do odwołania informacja potwierdzająca przesłanie odwołania. Izba ustaliła,...