Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 3433/25

22.09.2025 wyrok
oddalone
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Meritum

Izba ustaliła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, a odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że odwołujący wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej. Wykonawca jest podmiotem, który złożył ofertę w postępowaniu i jest zainteresowany uzyskaniem zamówienia....

KIO 1666/23

19.06.2023 postanowienie
umorzone
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, ‎ pod warunkiem że w postępowaniu odwoławc...

KIO 91/23

17.01.2023 postanowienie
umorzone
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w ter...

KIO 534/21

02.03.2021 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą Kompleksowe świadczenie usług odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 21 grudnia 2020 roku pod numerem 769717-N-2020. W dniu 18 lutego 2021 roku działając na podstawie art. 180 oraz 182 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r Prawo zamówień publicznych (Dz. U....

KIO 855/20

09.06.2020 wyrok
oddalone
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Meritum

Skład orzekający Izby stwierdził, że odwołanie nie jest zasadne. Izba stwierdza, że nie zachodzą przesłanki określone w art. 189 ust. 2 Pzp, których zaistnienie skutkowałoby odrzuceniem odwołania. W szczególności odwołujący wykazał, że w terminie ustawowym wniósł do zamawiającego kopię odwołania, jednak - z przyczyn leżących po stronie zamawiającego - zamawiający nie mógł odczytać treści przesłanego pliku z kopią odwołania....

KIO 2273/13

04.10.2013 wyrok
oddalone
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907) [dalej ustawa Pzp] w trybie przetargu nieograniczonego, przez Zamawiającego - Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie, którego przedmiotem jest zamówienie na „Zakup wyposa enia do laboratoriów badania dro ności górnych dróg oddechowych i chorób powiązanych.” Odwołujący – OTICON Polska Sp. z o.o. z W...