Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 249/08

03.04.2008 wyrok
oddalone
BOT Elektrownia „Opole” S.A.
Meritum

Zamawiający sektorowy – BOT Elektrownia „Opole” S.A. prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na: „Świadczenie usług w zakresie sprzątania budynków BOT elektrowni Opole S.A. wraz z zagospodarowaniem i utrzymaniem terenów zielonych”, w trybie przetargu nieograniczonego za numerem 3799/07. Ogłoszenie o zamówieniu ukazało się w Dzienniku Urzędowym UE w dniu 19 grudnia 2007 r. za numerem: 2007 / S 244 – 297554....

KIO 247/08

03.04.2008 postanowienie
odrzucone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Meritum

: Uchwała o połączeniu spółki Odwołującego i NTI MBO S.A. w Nowoczesne Technologie Informatyczne S.A. została podjęta 20 sierpnia 2007r. Wpis nowo zawiązanej spółki Nowoczesne Technologie Informatyczne S.A. do KRS nastąpił w dniu 3 grudnia 2007r. Termin składania ofert upłynął w dniu 6 grudnia 2007r. godz. 11:30. Pismem z dnia 18 lutego 2008r. Nowoczesne Technologie Informatyczne S.A. poinformowały o sukcesji uniwersalnej łączących się spółek Odwołującego i NTI MBO S.A....

KIO 243 /08

03.04.2008 wyrok
oddalone
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
Meritum

W pierwszej kolejności Izba stwierdziła, że Odwołujący posiada interes prawny w korzystaniu ze środków ochrony prawnej, w tym przypadku poprzez wniesienie odwołania. Oferta Odwołującego jest najkorzystniejsza cenowo, co potwierdził Zamawiający. Odwołujący w proteście i w odwołaniu zakwestionował zarówno odrzucenie jego oferty, jak i wybór najkorzystniejszej oferty, złożonej przez innego wykonawcę....