Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

V Ga 15/09

25.02.2009 wyrok
postanowienie
Meritum

wyroku Sądu Okręgowego w Tarnowie z dnia 25 lutego 2009 r. Karpacki Operator Systemu Dystrybucyjnego Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (obecnie: Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie) w dniu 19 sierpnia 2008 r. ogłosił przetarg nieograniczony na dostawę reduktorów ciśnienia gazu zgodnie z załączoną Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia....

V Ca 169/09

25.02.2009 wyrok
oddalone
Miasto Stołeczne Warszawa - Zarząd Dróg Miejskich
Meritum

Wyrokiem z dnia 05 grudnia 2008r. Krajowa Izba Odwoławcza (dalej KIO) - po rozpoznaniu odwołania wniesionego przez APCOA Parking Polska sp. z o.o. w Warszawie od rozstrzygnięcia (oddalenia) protestu tego wykonawcy przez zamawiającego miasto stołeczne Warszawa - Zarząd Dróg Miejskich, przy udziale po stronie zamawiającego wykonawcy Mennica Polska S.A....

KIO 65/10

25.02.2009 wyrok
oddalone
Kompania Węglowa S.A.
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Kompanię Węglową S.A., w trybie przetargu nieograniczonego na „Leasing finansowy wraz z dostawą nowego przenośnika zgrzebłowego ścianowego oraz dostawa nowego elektrycznego wyłącznika wieloodpływowego dla KW S.A. Oddział KWK „Sośnica-Makoszowy” (nr postępowania 070901011/01), ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 9 grudnia 2010 r., 2009/S 237-340106, wobec postanowień specyfikacji istotnych warunków zamówienia, w dniu 23 grudni...