Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

VIII Ga 111/09

28.05.2009 wyrok
oddalone
Specjalistyczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nad Dzieckiem i Młodzieżą w Szczecinie
Meritum

Skarga okazała się zasadna i doprowadziła do zmiany zaskarżonego orzeczenia z następujących przyczyn. Przed przystąpieniem do zasadniczych rozważań przypomnieć należy, że zgodnie z treścią art. 194 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2007 r., nr 223, poz. 1655 z późn....

X Ga 206/09

28.05.2009 wyrok
umorzone
Gmina Kórnik
Meritum

Zamawiający - Gmina Kórnik wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie zadania pn. „Budowa Centrum Rekreacji i Sportu w Kórniku z infrastrukturą towarzyszącą, przy ul. Krasickiego w Kórniku”. W trakcie tego postępowania MIRBUD S.A. w Skierniewicach, pismem z 24 października 2008 r., na podstawie art. 180 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r....