Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

XIX Ga 447/09

14.12.2009 postanowienie
Południowy Koncern Węglowy Spółka Akcyjna w Jaworzynie
Meritum

W sentencji opisanego wyroku Sądu Okręgowego popełniono oczywistą omyłkę wpisując zamiast słów (trzy tysiące sześćset złotych) (trzy tysiące złotych). Na skutek omyłki powstał rozdźwięk pomiędzy kwotą określoną słownie a cyfrowo. By zachować zgodność określenia wysokości kosztów postępowania skargowego postanowiono jak w sentencji na podstawie art.350§l k.p.c. w zw. z art.391§l k.p.c. oraz art.l94§l Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r....

V Ca 2343/09

14.12.2009 postanowienie
postanowienie
Ministerstwo Infrastruktury
Meritum

Wyrokiem ł dnia 10 wrześniu 2009 roku Km) ljwli Izba C4u spocą reza urzckia o odwołaniu uniesionego przez KonwircjuTn: DPC A. DanylcżCiiko i Spode Spółki jawnej w Opoluj TccżimoL Spółki z o.o. w Opo-u Odwołaniu to w imienin kon^orcjuTfi ?a jsaaly wniesione przez prokurenta OPC A. Dńiiylezenki> i Spółki Spófki jawnej - lidr.nt konsorcjum- W odwołaniu wtikfcŁiino- pe.łrr>TnncnictwO zesrało załączone od oferty....

KIO 1784/09

14.12.2009 wyrok
uwzględnione
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Meritum

Rozpoznanie odwołania sprowadza się do rozstrzygnięcia 3 zarzutów, tj. zgodności treści oferty z treścią siwz (dostawa aparatury i zestawów do redukcji tylko wirusów, a nie patogenów), oceny wybranej oferty, przy zastosowaniu zasad oceny ofert w kryterium ocena techniczna - strata stężenia czynnika krzepnięcia VIII i wydajność aparatury w ciągu 1 godziny na aparat. W zakresie zarzutu pierwszego, KIO ustaliła. Zamawiający realizując Program Zdrowotny pt....

KIO 1531/09

14.12.2009 wyrok
uwzględnione
Gmina Miasto Zakopane
Meritum

Zamawiający, tj. Gmina Miasto Zakopane prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego o na zestawów postępowanie udzielenie zamówienia dostawę komputerowych wraz z oprogramowaniem oraz instalację i przeszkolenie beneficjentów. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 27 sierpnia 2009 r. pod pozycją 295550-2009. W dniu 22 września 2009 r. Zamawiający poinformował wykonawców o wynikach oceny ofert, w tym m.in....