Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

V Ca 189/11

24.02.2011 postanowienie
odrzucone
Komenda Główna Policji
Meritum

Skarga podlega odrzuceniu, poniew aż była dotknięta brakiem lórmalnym. klon nie został prawidłowo uzupełniony. .lak wynika z arto 198b usl. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, skargę do Sądu Okręgowego wnosi się w terminie 7 dni od doręczenie orzeczenia Izby, z tym ż.c skarżący ma obowiązek przesłania jej odpisu przeciwnikow i skargi., /.godnie z kolei z arl. I PSa ust. 3 1 powołanej ustaw \....

V Ca 785/10

24.02.2011 postanowienie
odrzucone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Meritum

Skarga nie została właściwie opłacona i z tego powodu podlega odrzuceniu. Na podstawie przepisu art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 28 lipca 2005 r. o kosztach sądowych w sprawach cywilnych od skargi na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych pobiera się opłatę stałą w wysokości pięciokrotności wpisu wniesionego od odwołania w sprawie, której dotyczy skarga, z zastrzeżeniem ust.2, który stanowi, że jeżeli skarga, o której mowa w ust....

KIO 347/11

24.02.2011 postanowienie
odrzucone
Gmina Jerzmanowice-Przeginia
Meritum

Izba z urzędu na posiedzeniu niejawnym dokonała czynności formalnoprawnych i sprawdzających, w wyniku których stwierdziła, że przedmiotowe odwołanie podlega odrzuceniu w oparciu o art. 189 ust. 2 pkt 3 w zw. z art. 182 ust. 1 pkt 2 Pzp. Wartość zamówienia oszacowano na kwotę nieprzekraczającą wyrażonej w złotych równowartości kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Pzp. Izba podnosi, że zgodnie z dyspozycją art. 182 ust....

KIO 309/11

24.02.2011 wyrok
uwzględnione
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhoffa
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „usługę obejmującą utrzymanie czystości w obiektach Zamawiającego prace pomocnicze, transport wewnętrzny oraz obsługę szatni i portierni” z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych [tekst jednolity: Dz.U. z 2010, Nr 113, poz....