Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

V Ca 2769/11

17.01.2012 postanowienie
odrzucone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Meritum

m. POUCZENIE Od niniejszego orzeczenia nie przysługuje środek zaskarżenia. SEKRE SĄDOWY Sy gn. akt V Ca 2769/11 ODPIS POSTANOWIENIE Dnia 17 stycznia 2012 r. Sąd Okręgowy w Warszawie Wydział V Cywilny - Odwoławczy w składzie następującym: Przewodniczący — Sędzia SO Marzanna Góral Sędziowie: SO Beata Gutkowska, SR (del.) Magdalena Śliwińska —Stępień po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym w dniu 17 stycznia 2012 r. sprawy ze skargi Telekomunikacji Polskiej S.A....

KIO 35/12

17.01.2012 postanowienie
odrzucone
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe – reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Turek
Meritum

), lecz organem orzekającym innym niż sąd. Powyższe wymogi dotyczą również sytuacji w których mocodawca udziela pełnomocnictwa w celu złożenia przystąpienia do postępowania odwoławczego, zgodnie z możliwością przewidzianą w art. 185 Pzp. Czynność przystąpienia do postępowania odwoławczego również wymaga pełnomocnictwa rodzajowego....

KIO 2817/11

17.01.2012 wyrok
oddalone
Zamawiającego - Kompania Węglowa S. A.
Meritum

15 Na wstępie Izba stwierdziła, że nie zachodzi żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania opisanych w art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, braki formalne odwołania zostały usunięte w terminie, a Odwołujący uiścił wpis. Odwołujący spełnia też przesłanki określone w art. 179 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zadania (części) 1-6....

KIO 75/12

17.01.2012 postanowienie
odrzucone
Jednostka Wojskowa 5286 w Krośnie Odrzańskim
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku UE w dniu 10 grudnia 2011 roku pod numerem 2011/S 238-385112, wartość zamówienia jest większa niż kwoty określone na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. W dniu 20 grudnia 2011 roku wykonawca Impel Cleaning Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (dalej „Odwołujący Impel”) wniósł odwołanie wobec postanowień ogłoszenia o zamówieniu i postanowień SIWZ. Odwołujący Impel zarzucał naruszenie art. 7 ust. 1, art. 22 ust....

V Ca 2739/11

17.01.2012 wyrok
postanowienie
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Meritum

Sygn. akt V Ca 2739/11 Postanowieniem z dnia 7 października 2011 r. wydanym w sprawie oznaczonej sygnaturą akt KIO 2119/11, Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołanie wniesione przez wykonawcę -Telekomunikację Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie, którego przedmiotem jest zakup usług telekomunikacyjnych, przesytu danych z usługami...