Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 2300/13

14.10.2013 wyrok
oddalone
Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP
Meritum

zostały wypełnione łącznie przesłanki zawarte w art. 179 ust. 1 Pzp, to jest posiadania interesu w uzyskaniu danego zamówienia oraz wystąpienia mo liwości poniesienia szkody przez odwołującego. Izba postanowiła dopuścić, jako dowód, dokumentację postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przekazaną przez zamawiającego, potwierdzoną za zgodność z oryginałem....

KIO 2306/13

14.10.2013 wyrok
oddalone
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowe
Meritum

Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną: „Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie sieci logicznej wraz z dedykowaną siecią elektryczną, umo liwiającą swobodną pracę systemów medycznych - komputerowych /w formie zaprojektuj i wybuduj /, z uwzględnieniem istniejących urządzeń i instalacji w ramach projektu pn....

KIO 2244/13

14.10.2013 wyrok
oddalone
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Meritum

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę i monta systemów zabezpieczenia zbiorów bibliotecznych "RFiD" i "EAS EM" w ramach rozbudowy i przebudowy Biblioteki Głównej AGH przy al. Mickiewicza 30 w Krakowie (ogłoszenie zamówieniu ukazało się w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 18 marca 2013 r. pod numerem 2013/S 054-088734), prowadzonym przez Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie (dalej „zamawiający”) wykonawca Elibron Sp....

VII Ca 651/13

14.10.2013 postanowienie
Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika
Meritum

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie w ramach ustawy z 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych wszczął postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego o udzielenie zamówienia publicznego pn. Termo-modernizacja budynków szpitala. Zamawiający określił wartość zamówienia na 9.176.408,76 zł. Ogłoszenie o tym zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych z 10 maja 2013 r. pod nr. 185090-2013. We wtorek 18 czerwca 2013 r....