Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 2707/13

05.12.2013 wyrok
oddalone
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży
Meritum

Zamawiający, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Ił y prowadzi postępowanie, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Środowisko teleinformatyczne SP ZZOZ w Ił y dla gromadzenia, przetwarzania i wymiany danych medycznych, dokumentacji medycznej w systemie elektronicznego obiegu dokumentów oraz wytwarzania i udostępniania e-usług dla pacjentów”....

KIO 2690/13

05.12.2013 wyrok
oddalone
Gmina Lubiewo
Meritum

W sekcji III.3.2. (rozdział V pkt B SIWZ) Zamawiający zawarł opis sposobu dokonywania oceny warunku dotyczącego wiedzy i doświadczenia. I tak: „Warunek dotyczący posiadania wiedzy i doświadczenia w zakresie zaprojektowania i wykonania szerokopasmowej sieci teleinformatycznej Zamawiający uzna za spełniony je eli Wykonawca udokumentuje, e: W okresie ostatnich pięciu (5) lat, przed upływem terminu składania ofert, a je eli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał roboty...

KIO 2696/13

05.12.2013 wyrok
oddalone
Podkarpacki Urząd Wojewódzki
Meritum

Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego przez Zamawiającego – Wojewodę Podkarpackiego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 [ustawa Pzp), którego przedmiotem jest „Realizacja Platformy EAS na potrzeby projektu „Elektroniczna Platforma Informacji o Aktach Sprawy – EAS”. Zdaniem Odwołującego Zamawiający naruszył art. 7 – R-Data sp. z o. o. z Krakowa w tym postępowaniu ust 1 w zw. z art....

KIO 2694/13

05.12.2013 wyrok
oddalone
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze
Meritum

i ta usługa potwierdza spełnienie warunku udziału w postępowaniu. Nadto wskazać nale y, e odwołujący prezentując swoje stanowisko posługuje się jedynie argumentacją oscylująca w zakresie posiadanych (przez odwołującego) wątpliwości czy braku zrozumienia. Postępowanie przed Krajową Izbą Odwoławczą ma charakter kontradyktoryjny, co oznacza, e osoby, które wywodzą określone skutki prawne, winny na tę okoliczność powoływać stosowne dowody....