Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

V Ca 99/15

03.02.2014 postanowienie
umorzone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Meritum

m oraz odpis postanowienia z dnia 11 lutego 2015 r. w sprawie V Ca 99/15. 1 '    Z upoważnienia *    Kierownika Sekretariatu '    sekretarz sądowy Anna Misiejuk Niniejsze pismo nie wymaga podpisu własnoręcznego na podstawie § 19 ust. 4 zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej jako właściwie zatwierdzone w sądowym systemie teleinformatycznym....

KIO 107/14

03.02.2014 wyrok
oddalone
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku
Meritum

W ramach warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z pkt 4.1 lit. c) SIWZ, zamawiający wymagał, aby wykonawca wykazał, i w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu 16 składania ofert, a je eli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, i wykonał co najmniej jedno zamówienie, o wartości co najmniej 4 000 000 PLN, obejmujące dostawę, instalację i konfigurację sprzętu komputerowego, przy czym zamówienie to obejmowało łącznie dostawę, instalację i konfigurację komputerów P...

KIO 101/14

03.02.2014 wyrok
oddalone
Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu
Meritum

Zamawiający - Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest przewóz pacjentów na dializy z miejsca zamieszkania lub wskazanego ZOZ do Stacji Dializ PS ZOZ Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu oraz ich odbiór po zabiegu i odwiezienie do miejsca zamieszkania lub wskazanego ZOZ zgodnie z zało eniami technicznymi....

KIO 89/14

03.02.2014 wyrok
oddalone
TAURON Wytwarzanie S.A.
Meritum

w kwestii mo liwości odrzucenia oferty jako nieodpowiadającej treści SIWZ wyłącznie z powodu sprzeczności merytorycznej zło onej przez wykonawcę oferty pojawiało się w orzecznictwie Izby od dłu szego czasu i na dzień dzisiejszy jest ugruntowane. Ju bowiem w orzeczeniu z 27 lipca 2010 r. (KIO 1460/11) Izba wyraziła pogląd, i : „ Treść oferty na gruncie Prawa zamówień publicznych nale y rozumieć w sposób ścisły i uto samiać ją z oświadczeniem wykonawcy, z którego wynika zakres zobowiązania wykonaw...

KIO 82/14

03.02.2014 wyrok
oddalone
Sąd Apelacyjny w Krakowie reprezentowany przez: Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucję Gospodarki Budżetowej w Krakowie
Meritum

Sąd Apelacyjny w Krakowie reprezentowany przez: Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucję Gospodarki Bud etowej w Krakowie, zwany dalej „zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r., poz. 907), zwanej dalej „ustawą Pzp”, prowadzi, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia na „Dostawę materiałów biurowych na rzecz Sądów Powszechnych, część I”....