Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 731/14

28.04.2014 wyrok
oddalone
Jednostka Wojskowa 4228
Meritum

Odwołujący legitymuje się interesem w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia, pomimo – na co zwracał uwagę Zamawiający w odpowiedzi na odwołanie – sklasyfikowania jego oferty na miejscu czwartym (w części 2 Postępowania) i piątym (w części 3 Postępowania) i mo e ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego wskazanych w treści odwołania przepisów Ustawy PZP....

KIO 707/14

28.04.2014 wyrok
uwzględnione
Warmia i Mazury Sp. z o.o. z Szczytna
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa budynku Terminala Lotniskowego Portu Lotniczego „Mazury" w Szymanach wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz budynkiem wiaty technicznej w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn.: „Regionalny Port Lotniczy Olsztyn - Mazury- zapisanego w indykatywnym wykazie indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmii i Mazur na lata 2007-2013"....

KIO 746/14

28.04.2014 wyrok
oddalone
Specjalistyczny Szpital im. Edwarda Szczeklika
Meritum

Zamawiający - Specjalistyczny Szpial im. E. Szczeklika w Tarnowie prowadzi w trybie przetragu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem rozbudowa i przebudowa zespołu szpitalnego oraz przebudowa terenu z niezbędną techniczną i wjazdem dla zagospodarowania infrastrukturą specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opubilkowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 14 lutego 2014 roku pod poz. 53738-2014....