Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 699/17

27.04.2017 wyrok
uwzględnione
Krakowski Holding Komunalny Spółka Akcyjna
Meritum

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „ Sukcesywny odbiór (wywóz i zagospodarowanie) odpadów pozostaj ą cych po procesie termicznej utylizacji odpadów komunalnych w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów (ZTPO) przez okres 12 miesi ę cy", prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przez Krakowski Holding Komunalny S.A....

KIO 752/17

27.04.2017 wyrok
uwzględnione
Mazowiecki Szpital Brudnowski w Warszawie Sp. z o.o.
Meritum

Mazowiecki Szpital Brudnowski w Warszawie Sp. z o.o., ul. Ludwika Kondratowicza 8, 03-242 Warszawa, dalej zwany „Zamawiającym” prowadzi postepowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „ Dostaw ę sprz ę tu jednorazowego u ż ytku, bielizny jednorazowej, testów paskowych do monitorowania poziomu glikemii oraz dzier ż awa glukometrów dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Sp. z o.o ." (nr postępowania: MS B/P N/57/10/2016)....