Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 1081/19

26.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław
Meritum

Zamawiający - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o., ul. Przybyszewskiego 102/104,    51-148 Wrocław, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Usługi sprzątania w budynkach i na terenach zewnętrznych przyległych do tych budynków, położonych we Wrocławiu, stanowiących własność TBS Wrocław Sp....

KIO 1073/19

26.06.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Kondratowice
Meritum

W dniu 25 czerwca 2019 roku, przed otwarciem rozprawy, EKO Ślęża Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Sobótce, cofnęła odwołanie wniesione w dniu 11 czerwca 2019 roku. Uwzględniając powyższe, Krajowa Izba Odwoławcza, działając na podstawie art. 187 ust. 8 zd. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1986), umorzyła postępowanie odwoławcze. Zgodnie z art. 187 ust. 8 zd....

KIO 1061/19

26.06.2019 wyrok
uwzględnione
Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II
Meritum

Izba ustaliła, że odwołującemu, w świetle przepisu art. 179 ust. 1 Pzp, stanowiącego, że „Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów niniejszej ustawy”, przysługiwało uprawnienie do wniesienia odwołania....