Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

34 orzeczeń w bazie

KIO 3783/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Miasto Stołeczne Warszawa Urząd m.st. Warszawy
Meritum

Biorąc pod uwagę uwzględnienie przez Zamawiającego odwołania w zakresie zarzutu nr 4 w odpowiedzi na odwołanie oraz wobec wycofania przez Odwołującego odwołania w zakresie pozostałych zarzutów, zgodnie z oświadczeniem Odwołującego z dnia 21 października 2025 r., Izba, działając na podstawie przepisów art. 568 pkt 3 w zw. z art. 522 ust. 3 ustawy Pzp , umorzyła postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie....

KIO 3846/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Narodowy Instytut Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego pn: „Dostawa infrastruktury serwerowej wraz z wyposażeniem ‎ i usługami wspierającymi w ramach poddziałania 12.4....

KIO 4274/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Meritum

: Zamawiający w dniu 8 października 2025 r. przekazał kopię odwołania za pośrednictwem platformy zakupowej. W dniu 13 października 2025 roku wykonawca Firma Handlowa KOMAX 9 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Olsztynie zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego. Izba ustaliła, że zgłoszenie przystąpienia ww. wykonawcy spełnia wymagania, określone w art. 525 ust. 1 i 2 ustawy Pzp. W dniu 14 października 2025 r....

KIO 4263/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Sępopol
Meritum

Zamawiający – Gmina Sępopol, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie podstawowym, pn. „ OŚWIETLENIE LED - INWESTYCJA ‎ W OSZCZĘDNOŚCI ”. 06 października 2025 roku, wykonawca ETO SYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (dalej „odwołujący”) wniósł odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej. Izba ustaliła, że do postępowania odwoławczego nie zostało zgłoszone żadne przystąpienie....

KIO 4144/25 | KIO 4166/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Ministerstwo Cyfryzacji
Meritum

odwołanie zostało w całości skutecznie wycofane przed otwarciem rozprawy. Zgodnie z art. 520 ust. 2 Pzp cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby. ‎ W konsekwencji Izba stwierdziła, że zachodzą przesłanki umożliwiające umorzenie postępowania. O kosztach postępowania odwoławczego KIO 4166/25 Izba orzekła na podstawie art. 557 ‎ i 575 Pzp w zw. z § 9 ust. 1 pkt 3 lit....

KIO 3774/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „ dostawę sprzętu informatycznego. Wewnętrzny identyfikator: ZP.31. 2025. Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 30 kwietnia 2025 r. pod Numerem publikacji ogłoszenia: 279104-2025, Numer wydania Dz.U. S.:84/2025. Na posiedzeniu z udziałem stron i uczestnika odwołujący skutecznie cofnął w całości zarzuty podniesione w odwołaniu z dnia 8 września 2025 roku....

KIO 3835/25

24.10.2025 postanowienie
zwrócone
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Meritum

W dniu 11 września 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie M.F., ul. Pomowska 25, 62-200 Gniezno zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: świadczenie usług w zakresie żywienia w Ośrodku Szkolenia Policji w Poznaniu z siedzibą w Gnieźnie. Numer referencyjny: ZZP.2380.52.2025....

KIO 4115/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
Meritum

Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „Dostawa i montaż stojaków rowerowych na terenie Wrocławia wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej.” (Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00341973, nr referencyjny: TXZ/TRPI/262/46/2025/TG) ROTOMAT Sp. z o.o....

KIO 3806/25

24.10.2025 wyrok
oddalone
Gmina Wolsztyn
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek ustawowych skutkujących odrzuceniem odwołania, wynikających z art. 528 ustawy Pzp i skierowała odwołanie na rozprawę. Przystępując do rozpoznania odwołania, Izba stwierdziła spełnienie przesłanek art. 505 ust. 1 ustawy Pzp, tj....

KIO 4261/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie
Meritum

Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą ‎ w Warszawie (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie podstawowym pn: „Transport sanitarny pacjentów Szpitala Wolskiego Sp. z o.o.”, numer sprawy: EP/84/2025/ML (dalej: Postępowanie). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 1 października 2025 r....