Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 2782/10

10.01.2011 wyrok
oddalone
Stałe Przedstawicielstwo Rzeczpospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej w Brukseli
Meritum

Zamawiający – jak wynika z pkt. 4.1 oraz 4.2 siwz – podzielił przedmiot zamówienia na dwie części: część 1 - rozbudowa infrastruktury VMware (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1A do siwz), część 2 – rozbudowa infrastruktury Symantec NetBackup (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1B do siwz)....

V Ca 2057/10

18.08.2010 postanowienie
odrzucone
Stałe Przedstawicielstwo Rzeczpospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej
Meritum

Skarga podlega odrzuceniu. Zgodnie z art. 198b ust 2. ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007 r. Nr 223 poz. 1655 ze zm.) skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby w terminie 7 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Jak wynika z akt sprawy skarżący w dniu 26.07.2010 r. przesłał odpis skargi bezpośrednio przeciwnikowi Project Management Inrtertecno Sp. z o.o. w Warszawie (k. 99)....

KIO 385/10

06.04.2010 wyrok
oddalone
Stałe Przedstawicielstwo RP przy Unii Europejskiej
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Dzienniku Urzędowym Wspólnot Europejskich 2 grudnia 2009, pod numerem 2009/S 232-332468. Zamawiający w pkt 10.5.1 siwz wymagał, aby oferta zawierała opis metodyki i procedur działań wykonawcy. W części II siwz – Opis przedmiotu zamówienia - zamawiający ustalił katalog czynności do których wykonawca jest zobowiązany w ramach realizacji zamówienia pkt 4.2.2 ppkt 5 części II siwz, zgodnie z którą na etapie składana ofert wykonawca zobowiązany jest do p...

KIO 239/10

25.02.2010 wyrok
oddalone
Stałe Przedstawicielstwo RP przy Unii Europejskiej
Meritum

Izba stwierdziła, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów dotychczasowych to jest ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, ale w brzmieniu sprzed dnia 29 stycznia 2010 r. (t. j. Dz. U. z 2007 r. Nr 223, poz. 1655 ze zm.), z uwagi na treść art. 4 ust. 1 Ustawy z dnia 2 grudnia 2009 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2009 r. Nr 223 poz. 1778)....