Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 227/25

14.02.2025 wyrok
oddalone
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
Meritum

Do rozpoznania odwołania zastosowanie znajdowały przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych obowiązujące w dacie wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia , (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. , poz. 1605 ze zm. ), dalej jako Ustawa. Rozpoznając odwołanie Izba miała na uwadze stan faktyczny ustalony w oparciu o dokumentację postępowania złożoną do akt sprawy, a także stanowiska prezentowane ustnie na rozprawie i w pismach procesowych....

KIO 2698/23

22.09.2023 postanowienie
umorzone
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
Meritum

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach z siedzibą ‎ w Mońkach (dalej „zamawiający”), prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz....

KIO 1426/22

20.06.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Meritum

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm. - dalej: „ustawa Pzp”) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach, numer referencyjny: ZP-6/2022....

KIO 354/15|KIO 356/15

13.03.2015 wyrok
oddalone
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mońkach
Meritum

W pierwszej kolejności Izba stwierdziła, że zgłoszenie przystąpienia do sprawy KIO 356/15 złożone przez wykonawcę K. W., prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą F.H.-U. Krzyś w Jaranowie, było nieskuteczne z uwagi na nieprzekazanie odwołującemu i zamawiającego kopii zgłoszenia przystąpienia, co jest jednym z warunków formalnych zgłoszenia przystąpienia, wynikających z art. 185 ust. 2 ustawy Pzp. Stosownie do art. 185 ust....