Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

9 orzeczeń w bazie

KIO 4755/25

28.11.2025 postanowienie
umorzone
Zakład Zagospodarowania Odpadów MZC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy, pod nazwą „Dostawa, montaż i uruchomienie urządzenia do rozrywania worków” ogłoszono w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 2025/BZP 00446429 z 29 września 2025 r. 24 października 2025 r. zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy. 29 października 2025 r....

KIO 2210/25

23.06.2025 postanowienie
umorzone
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie
Meritum

Zamawiający – Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie podstawowym, pn. „ Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego ” część 1 . 2 czerwca 2025 roku, wykonawca „Inwestprojekt” Lublin S.A. z siedzibą w Lublinie (dalej „odwołujący”) wniósł odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej....

KIO 520/25

06.03.2025 wyrok
oddalone
Gmina Włodawa
Meritum

Izba stwierdziła istnienie materialnoprawnych przesłanek do wniesienia odwołania, o których mowa w art. 505 ust. 1 ustawy PZP. Izba nie stwierdziła istnienia podstaw do odrzucenia odwołania, o których mowa w art. 528 ustawy PZP. Izba postanowiła dopuścić do udziału w postępowaniu odwoławczym po stronie Zamawiającego wykonawcę ENLED PROJEKT Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, dalej jako: „Przystępujący”....

KIO 4648/24

17.12.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Włodawa
Meritum

Odwołanie dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Włodawa” numer referencyjny: IK.271.8.2024.MZ . (Ogłoszenie o zamówieniu Biuletyn Zamówień Publicznych: 2024/BZP 00039177/05/P data ogłoszenia 2024-09-05) Pismem z dnia 12-12.2024r. zamawiający uwzględnił odwołanie w całości. Izba na podstawie art. 568 pkt 3 w zw. z art....

KIO 889/22

13.04.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiat Włodawski
Meritum

Zamawiający - Powiat Włodawski - prowadzi w trybie podstawowym postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Wykonanie uproszczonych planów urządzania lasów i inwentaryzacji stanu lasów . Wartość zamówienia jest mniejsza niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych 23 marca 2022 r. pod nr 2022/BZP 00095500. W dniu 28 marca 2022 r. J. K. prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą K. J....

KIO 485/22

11.03.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiat Włodawski
Meritum

Izba ustaliła, że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania. Izba stwierdziła, że w terminie wynikającym z art. 525 ust. 1 ustawy pzp do postępowania odwoławczego nie zgłosił przystąpienia żaden wykonawca. W dniu 8 marca 2022 r....

KIO 1096/19

28.06.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Meritum

postanowienia z dnia 28 czerwca 2019 r. w sprawie o sygn. akt KIO 1096/19 Zamawiający - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Al. Piłsudskiego 64, 22- 200 Włodawa prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Zakup sprzętu i aparatury medycznej" (Numer referencyjny: RPLU.13.01.00-06-0003/18)....

KIO 274/19

28.02.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Meritum

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie (dalej: „ Zamawiający ”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1986 ze zm.), zwanej dalej „ ustawa Pzp ”, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na pn. „Wdrożenie elektronicznych usług publicznych w SPZOZ we Włodawie", W dniu 15 lutego 2019 r....

IX Ga 228/09

19.11.2009 wyrok
oddalone
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Włodawie
Meritum

Postanowieniem z dnia 24 września 2009r. Krajowa Izba Odwoławcza w Warszawie: 1)    odrzuciła odwołanie Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego „Wamaco” spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Lublinie od rozstrzygnięcia przez zamawiającego Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie protestu z 27 lipca 2009r., 2)    obciążyła odwołującego kosztami postępowania....