Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2669/25

07.08.2025 postanowienie
umorzone
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej—Curie — Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej—Curie — Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy ‎ z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Dostawa wyrobów medycznych”, znak sprawy: PN29/25/MW (dalej: Postępowanie). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 8 kwietnia 2025 r....

KIO 1921/23

17.07.2023 postanowienie
umorzone
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
Meritum

Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ‎ w Nowej Soli, zwany dalej: „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm....