Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej
Zamawiający
43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Świętoszów, Dolnośląskie
NIP: 6121843775
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Firma Domex Dariusz Rudak | Szprotawa | NIP 9241340185 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Firma Domex Dariusz Rudak (Szprotawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)
Najniższa cena
514 140 PLN
Średnia cena
1 808 519 PLN
Najwyższa cena
2 577 245 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Browarczyk Joanna Browarczyk Biedrzycjowa 6a | 1 | - | - |
| LC BUD Łukasz Czarnecki Wrocław | 1 | - | - |
| AMANSO SPÓŁKA Z O.O. OPOLE | 1 | 514 140 PLN | 514 140 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "JKB" Kielar, Wiącek Sp. j. Świdnica | 1 | 2 577 245 PLN | 2 577 245 PLN |
| RAJ GROUP REALIZACJE sp. z o. o. Wrocław | 1 | - | - |
| RAJ GROUP REALIZACJE sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Wrocław | 1 | - | - |
| GML Instalacje Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 2 334 171 PLN | 2 334 171 PLN |
| Firma Domex Dariusz Rudak Szprotawa | 1 | - | - |
| WASAMA Sp. z o.o. Lądek-Zdrój | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
WYKONANIE ROBOTY BUDOWLANEJ W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ pod nazwą: REMONT BUDYNKU NR 3 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU
2026-09-01 07:14:08Z
Robota budowlana pod nazwą: ZAD. NR 1 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 240 PRZY UL. GRANICZNEJ 13 WE WROCŁAWIU; ZAD. NR 2 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 22 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU.
2026-08-13 10:15:24Z
Robota budowlana pod nazwą: ZAD. NR 1 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 240 PRZY UL. GRANICZNEJ 13 WE WROCŁAWIU; ZAD. NR 2 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 22 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU.
2026-08-13 10:15:24Z
24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej
2026-07-22 11:23:59Z
Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji dźwiękowego systemu ostrzegawczego DSO w budynku „Z” (część niska) należącym do Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-06-30 08:28:38Z
Termomodernizacja obiektów publicznych na obszarze Gminy Złoty Stok
2026-06-16 11:23:25Z
„Budowa ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą turystyczną o dł. ok. 8 km po trasie dawnej linii kolejowej relacji Legnica - Prochowice, przebiegającej przez miejscowości Szczytniki.
2026-06-15 05:53:53Z
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn.: "Montaż dźwigu osobowego w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dawida 1 we Wrocławiu
2026-04-20 11:19:07Z
Odbudowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Wolności w Złotym Stoku
2026-04-15 09:12:26Z
Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji dźwiękowego systemu ostrzegawczego DSO w obiekcie jakim jest Dom Studencki „Ślężak” należącym do Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-03-15 23:10:40Z
Cała Polska — 116 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356285 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Saperska 2
1.4.2.) Miejscowość: Świętoszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-726
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee762474-faf7-11ee-b016-82aaee56c84c
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356285
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00284536
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz wykonanie
robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”, na podstawie, której możliwa będzie realizacja robót budowlanych
zarówno pod względem formalno - prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót budowlanych zgodnie z tą
dokumentacją zadania pn. „24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem
dokumentacji projektowo – kosztorysowej”. 2. Na przedmiot zamówienia składa się następujący zakres rzeczowy:
1) Dokumentacja projektowo - kosztorysowa. Zakres niezbędnych prac projektowych został określony w Programie
funkcjonalno-użytkowym;
2) Roboty budowlane.
3. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Program Funkcjonalno-Użytkowy dla zadania „24997 Żagań 43WOG
K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo – kosztorysowej” stanowiący
załącznik nr 2 do SWZ;
2) wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
3.8.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
3.9.) Dodatkowy kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45000000-7 - Roboty budowlane
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-06-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Domex Dariusz Rudak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9241340185
4.3.3.) Ulica: Muzealna 11
4.3.4.) Miejscowość: Szprotawa
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8923650,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00356297/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-06-29
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Konieczność wykonania robót dodatkowych5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
Konieczność wykonania prac nieprzewidzianych w zamówieniu pierwotnym, a niezębnych do zakończenia realizacji procesów technologicznych oraz wykonanie prac zgodnie ze sztuka budowlana i wiedz fachową.5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 36845,08
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 22.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE