Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn.: "Montaż dźwigu osobowego w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dawida 1 we Wrocławiu
Zamawiający
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8960005408
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa | Wrocław | 8992823067 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)
Najniższa cena
514 140 PLN
Średnia cena
1 808 519 PLN
Najwyższa cena
2 577 245 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Browarczyk Joanna Browarczyk Biedrzycjowa 6a | 1 | - | - |
| LC BUD Łukasz Czarnecki Wrocław | 1 | - | - |
| AMANSO SPÓŁKA Z O.O. OPOLE | 1 | 514 140 PLN | 514 140 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "JKB" Kielar, Wiącek Sp. j. Świdnica | 1 | 2 577 245 PLN | 2 577 245 PLN |
| RAJ GROUP REALIZACJE sp. z o. o. Wrocław | 1 | - | - |
| RAJ GROUP REALIZACJE sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Wrocław | 1 | - | - |
| GML Instalacje Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 2 334 171 PLN | 2 334 171 PLN |
| Firma Domex Dariusz Rudak Szprotawa | 1 | - | - |
| WASAMA Sp. z o.o. Lądek-Zdrój | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
WYKONANIE ROBOTY BUDOWLANEJ W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ pod nazwą: REMONT BUDYNKU NR 3 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU
2026-09-01 07:14:08Z
Robota budowlana pod nazwą: ZAD. NR 1 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 240 PRZY UL. GRANICZNEJ 13 WE WROCŁAWIU; ZAD. NR 2 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 22 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU.
2026-08-13 10:15:24Z
Robota budowlana pod nazwą: ZAD. NR 1 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 240 PRZY UL. GRANICZNEJ 13 WE WROCŁAWIU; ZAD. NR 2 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 22 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU.
2026-08-13 10:15:24Z
24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej
2026-07-22 11:23:59Z
Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji dźwiękowego systemu ostrzegawczego DSO w budynku „Z” (część niska) należącym do Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-06-30 08:28:38Z
Termomodernizacja obiektów publicznych na obszarze Gminy Złoty Stok
2026-06-16 11:23:25Z
„Budowa ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą turystyczną o dł. ok. 8 km po trasie dawnej linii kolejowej relacji Legnica - Prochowice, przebiegającej przez miejscowości Szczytniki.
2026-06-15 05:53:53Z
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn.: "Montaż dźwigu osobowego w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dawida 1 we Wrocławiu
2026-04-20 11:19:07Z
Odbudowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Wolności w Złotym Stoku
2026-04-15 09:12:26Z
Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji dźwiękowego systemu ostrzegawczego DSO w obiekcie jakim jest Dom Studencki „Ślężak” należącym do Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-03-15 23:10:40Z
Cała Polska — 116 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00206179 z dnia 2026-04-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn.: "Montaż dźwigu osobowego w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dawida 1 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pawel.mezyk@uwr.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4af658d6-7e4d-4386-aa60-64fd0f70d770
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206179
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-04-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00447408
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn.: "Montaż dźwigu osobowego w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dawida 1 we Wrocławiu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn.: „Montaż dźwigu osobowego w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dawida 1 we Wrocławiu. Zadanie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
Celem opracowania jest dostosowanie obiektu dla potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, a zwłaszcza osób z niepełnosprawnościami, w budynku Instytutu Pedagogiki i Instytutu Psychologii.
3.9.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45232460-4 - Roboty sanitarne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
20 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992823067
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 816720,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00551026/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
dodatkowe roboty niezbędne do wykonania a nie uwzględnione w pierwotnych założeniach.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
przedłużenie terminu realizacji o 75 dni
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
dodatkowe roboty niezbędne do wykonania a nie uwzględnione w pierwotnych założeniach.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zwiększenie wynagrodzenia o kwotę 328222,75 zł brutto
5.4.6.) Wartość zmiany: 328222,75
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana obowiązującego prawa
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
dostosowanie do KSEF
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1220433,98 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.04.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE