Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
WYKONANIE ROBOTY BUDOWLANEJ W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ pod nazwą: REMONT BUDYNKU NR 3 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU
Zamawiający
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8951897962
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| WASAMA Sp. z o.o. | Lądek-Zdrój | NIP: 8810002360 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | WASAMA Sp. z o.o. (Lądek-Zdrój) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)
Najniższa cena
514 140 PLN
Średnia cena
1 808 519 PLN
Najwyższa cena
2 577 245 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Browarczyk Joanna Browarczyk Biedrzycjowa 6a | 1 | - | - |
| LC BUD Łukasz Czarnecki Wrocław | 1 | - | - |
| AMANSO SPÓŁKA Z O.O. OPOLE | 1 | 514 140 PLN | 514 140 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "JKB" Kielar, Wiącek Sp. j. Świdnica | 1 | 2 577 245 PLN | 2 577 245 PLN |
| RAJ GROUP REALIZACJE sp. z o. o. Wrocław | 1 | - | - |
| RAJ GROUP REALIZACJE sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Wrocław | 1 | - | - |
| GML Instalacje Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 2 334 171 PLN | 2 334 171 PLN |
| Firma Domex Dariusz Rudak Szprotawa | 1 | - | - |
| WASAMA Sp. z o.o. Lądek-Zdrój | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
WYKONANIE ROBOTY BUDOWLANEJ W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ pod nazwą: REMONT BUDYNKU NR 3 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU
2026-09-01 07:14:08Z
Robota budowlana pod nazwą: ZAD. NR 1 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 240 PRZY UL. GRANICZNEJ 13 WE WROCŁAWIU; ZAD. NR 2 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 22 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU.
2026-08-13 10:15:24Z
Robota budowlana pod nazwą: ZAD. NR 1 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 240 PRZY UL. GRANICZNEJ 13 WE WROCŁAWIU; ZAD. NR 2 – REMONT KOTŁOWNI W BUD. NR 22 PRZY UL. SUDECKIEJ 49 W DUSZNIKACH-ZDROJU.
2026-08-13 10:15:24Z
24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej
2026-07-22 11:23:59Z
Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji dźwiękowego systemu ostrzegawczego DSO w budynku „Z” (część niska) należącym do Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-06-30 08:28:38Z
Termomodernizacja obiektów publicznych na obszarze Gminy Złoty Stok
2026-06-16 11:23:25Z
„Budowa ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą turystyczną o dł. ok. 8 km po trasie dawnej linii kolejowej relacji Legnica - Prochowice, przebiegającej przez miejscowości Szczytniki.
2026-06-15 05:53:53Z
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn.: "Montaż dźwigu osobowego w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dawida 1 we Wrocławiu
2026-04-20 11:19:07Z
Odbudowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Wolności w Złotym Stoku
2026-04-15 09:12:26Z
Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji dźwiękowego systemu ostrzegawczego DSO w obiekcie jakim jest Dom Studencki „Ślężak” należącym do Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-03-15 23:10:40Z
Cała Polska — 116 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415458 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
WYKONANIE ROBOTY BUDOWLANEJ W FORMULE ZAPROJEKTUJ
I WYBUDUJ pod nazwą: REMONT BUDYNKU NR 3 PRZY UL. SUDECKIEJ 49
W DUSZNIKACH-ZDROJU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020625701
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Obornicka 100-102
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-984
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.2wog.wp.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka wojskowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-681441ab-40d0-405e-8778-da7c4f1b8e4f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415458
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00451994
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
WYKONANIE ROBOTY BUDOWLANEJ W FORMULE ZAPROJEKTUJ
I WYBUDUJ pod nazwą: REMONT BUDYNKU NR 3 PRZY UL. SUDECKIEJ 49
W DUSZNIKACH-ZDROJU
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej w formule ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ pn. Remont budynku nr 3 – na terenie Ośrodka Szkolenia Piechoty Górskiej „JODŁA” - przy ul. Sudeckiej 49 w Dusznikach-Zdroju.
W ramach zamówienia należy:
1) opracować dokumentację projektową (projekt budowlany, projekty techniczne i projekty wykonawcze);
2) wykonać roboty budowlane, ogólnobudowlane, elektryczne i sanitarne;
3) wykonać dokumentację powykonawczą;
4) sprawować nadzór autorski w zakresie projektu wykonawczego.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki: Program funkcjonalno - użytkowy (załącznik nr 1 do SWZ), Przedmiar robót (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
3.9.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45442110-1 - Malowanie budynków
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-11-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WASAMA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8810002360
4.3.4.) Miejscowość: Lądek-Zdrój
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2120692,06 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00518569/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
roboty dodatkowe - w trakcie remontu okazało się, że trzeba wzmocnić i zabezpieczyć fundamenty
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zwiększenie wartości wynagrodzenia
5.4.6.) Wartość zmiany: 374938,73
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
roboty dodatkowe - w trakcie remontu okazało się, że trzeba wzmocnić i zabezpieczyć fundamenty
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie trwania umowy do 30.04.2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2495630,79 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Podczas przeglądu wykonanych robót budowlanych stwierdzono usterki, które Wykonawca usunął do 29.05.2026 r.
Realizacja zadania wymagała wielokrotnych interwencji Inspektorów Zamawiającego i ciągłego, szczegółowego monitorowania prac.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE