Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 475 703 PLN

Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i

Rozstrzygnięty Usługi 2025/BZP 00435525

Numer referencyjny: GCI.DOZP.261.2.13.2025.KM

Zamawiający

Gdyńskie Centrum Informatyki

ul. Śląska 35/37

81-310 Gdynia, Pomorskie

NIP: 5862363714

REGON: 387844850

Opis przedmiotu zamówienia

Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Czas reakcji interwencji serwisowej na zgłoszenie błędu krytycznego (należy podać w godzinach) 10%
Czas usunięcia błędu krytycznego (należy podać w godzinach) 10%
Czas realizacji interwencji serwisowej dla błędu kategorii wysokiej (należy podać w dniach roboczych) 10%
Czas realizacji interwencji serwisowej dla błędu kategorii średniej (należy podać w dniach roboczych) 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
COIG S. A. Katowice 6340134205

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 COIG S. A. (Katowice) Umowa podpisana 475 703 PLN 475 703 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 23 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania)

Najniższa cena

24 588 PLN

Średnia cena

351 714 PLN

Najwyższa cena

898 289 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Sii Sp. z o.o. Warszawa 2 - -
COIG S. A. Katowice 2 - 658 296 PLN
Mednow Sp. z o. o. Katowice 2 492 984 PLN 400 800 PLN
ASSECO DATA SYSTEMS S.A. Gdańsk 1 898 289 PLN 898 289 PLN
Asseco Data Systems S.A. Gdańsk 1 - -
ASSECO DATA SYSTEMS S.A. GDAŃSK 1 24 588 PLN 24 588 PLN
Asseco Business Solutions S.A. Lublin 1 40 964 PLN -
MADKOM S.A. Gdynia 1 - -
Mariusz Neubauer FORKOMP Gdynia 1 - -
Tomasz Polak Rębiechowo 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym

Sii Sp. z o.o. -

2026-08-18 07:51:55Z

PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI PRODUCENTA DLA URZĄDZEŃ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO

Sprint S.A. 318 357 PLN

2026-08-13 12:53:14Z

Rozbudowa systemu NXT o nowe funkcjonalności

Comarch HIS Sp. z o.o. -

2026-07-23 07:25:08Z

Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej; Wsparcie techniczne systemu ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja

Mariusz Neubauer FORKOMP -

2026-07-09 07:21:10Z

Usługa zaprojektowania, opracowania, implementacji, wdrożenia i utrzymania oprogramowania systemu szkoleniowego AR Bridge Simulator z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej.

Tomasz Polak -

2026-07-08 05:52:41Z

Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i

COIG S. A. -

2026-07-07 10:26:23Z

Utrzymanie wsparcia dla programów Asseco

Asseco Business Solutions S.A. 40 964 PLN

2026-07-07 06:01:57Z

Świadczenie usługi serwisowej oprogramowania Comarch.

Comarch S. A. -

2026-06-30 05:26:05Z

Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej i antyspam. ; Wsparcie tech. syst. ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja

Synergia IT Sławomir Kłódka 145 343 PLN

2026-06-25 11:31:15Z

Świadczenie usługi serwisowej oprogramowania Mednow (Comarch).

Mednow Sp. z o. o. 492 984 PLN

2026-06-16 11:02:01Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 252 PLN Średnia: 381 549 PLN Max: 1 121 760 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdyńskie Centrum Informatyki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387844850

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Śląska 35/37

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-310

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gci@gci.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gci.gdynia.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Realizacja zadań z zakresu wdrażania i utrzymywania systemów informatycznych, budowy i administrowania sieci teleinformatycznej, w tym infrastruktury telekomunikacyjnej, a także usług utrzymaniowych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea25abd8-bf35-4dff-a715-4be9b11e3349

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00435525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040310/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji systemu KSAT2000i

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gci/proceedings

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/gci/proceedings. Szczegóły wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej zostały opisane w Rozdziale VII SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Rozdziałem XXII SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: GCI.DOZP.261.2.13.2025.KM

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i

4.2.6.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Prawem opcji jest zwiększenie liczby godzin rozwojowych do 20 godzin w stosunku do pierwotnie określonej liczby godzin
serwisowych. Maksymalna wartość prawa opcji wynosi 7 195,50 zł brutto.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2025-11-01 do 2026-04-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji interwencji serwisowej na zgłoszenie błędu krytycznego (należy podać w godzinach)

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas usunięcia błędu krytycznego (należy podać w godzinach)

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 4

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas realizacji interwencji serwisowej dla błędu kategorii wysokiej (należy podać w dniach roboczych)

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 5

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas realizacji interwencji serwisowej dla błędu kategorii średniej (należy podać w dniach roboczych)

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Strony dopuszczają możliwość dokonywania zmian umowy w okolicznościach przewidzianych ustawą Pzp oraz wskazanym w załączniku nr 3 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-09-30 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/gci na stronie prowadzonego postępowania.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-09-30 12:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-10-29

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2025-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
22.09.2025
Termin składania ofert
30.09.2025 10:00
Wartość umowy
475 703 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania)

Okres realizacji

01.11.2025 - 30.04.2026