Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa centralnego Magazynu zbiorów Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie wraz z przestrzenią zwiększającą dostęp do kultury
Zamawiający
Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie
Ciechanów, Mazowieckie
NIP: 5661024603
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MIKOŁAJCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Ciechanów | 522014854 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MIKOŁAJCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Ciechanów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)
Najniższa cena
21 384 PLN
Średnia cena
1 244 109 PLN
Najwyższa cena
18 963 148 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PRO-WORKS Bartłomiej Ślizak Wieniawa | 4 | 810 000 PLN | 3 240 000 PLN |
| Kłak Łukasz Zakład Usługowo Budowlany "TERMO-BUD" Ninków | 2 | 887 710 PLN | 1 775 420 PLN |
| AMTC Poland Sp. z o.o. Kraków | 2 | 181 642 PLN | 363 283 PLN |
| Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o. Staroźreby | 2 | - | - |
| FEDRO Sp. z o.o. Osieck | 2 | 426 715 PLN | 853 430 PLN |
| Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. Radom | 2 | 1 294 575 PLN | 2 589 150 PLN |
| PHU CYMUŚ Rafał Janicki Śladów | 2 | 332 682 PLN | 665 363 PLN |
| Express -Bud Usługi remontowo-budowlane Jacek Mróz "LOFT" Rząśnik | 2 | 364 401 PLN | 728 803 PLN |
| INSTAL-BUD PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 784 100 PLN | 1 568 200 PLN |
| ENERGOTEL Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 289 848 PLN | 579 696 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki
2026-09-02 09:08:32Z
Remont łazienek w budynkach Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1 – etap 2 budynek C 1 i 2 piętro.
2026-09-02 08:06:44Z
Dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych Budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych
2026-09-02 07:23:53Z
Przebudowa budynku Urzędu Gminy w Zbuczynie wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku z funkcji przedszkolnej na funkcję dla urzędów władzy samorządowej
2026-09-02 06:47:13Z
Budowa centralnego Magazynu zbiorów Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie wraz z przestrzenią zwiększającą dostęp do kultury
2026-09-02 06:40:01Z
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (5 pustostanów - V części)
2026-09-02 05:18:01Z
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (5 pustostanów - V części)
2026-09-02 05:18:01Z
Roboty budowlano-montażowe na obiekcie - adaptacja przestrzeni na pomieszcz. biurowe w Sali Obsługi Mieszkańców w budynku Urzędu m.st. W-wy dla Dzielnicy Bielany przy ul. S. Żeromskiego 29 w Warszawie
2026-09-01 13:56:13Z
Budowa świetlic wiejskich i strażnicy OSP jako lokalnych centrów integracji i rozwoju
2026-09-01 13:05:09Z
Budowa świetlic wiejskich i strażnicy OSP jako lokalnych centrów integracji i rozwoju
2026-09-01 13:05:09Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417260 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa centralnego Magazynu zbiorów Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie wraz z przestrzenią zwiększającą dostęp do kultury
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130448116
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 17 Stycznia 9
1.4.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.4.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.4.7.) Numer telefonu: Tel/fax (23) 672 53 46; (Fax: wew. 9)
1.4.8.) Numer faksu: Tel/fax (23) 672 53 46; (Fax: wew. 9)
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzeumciechanow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumciechanow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01069cab-2ba6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417260
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00337975
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa centralnego Magazynu zbiorów Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie wraz z przestrzenią zwiększającą dostęp do kultury
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.1. Przedmiotem inwestycji jest budowa centralnego magazynu zbiorów wraz z przestrzenią zwiększającą dostęp do kultury na terenie Muzeum Pozytywizmu wraz z instalacjami wewnętrznymi (wod-kan, wentylacji mechanicznej, centralnego ogrzewania oraz ciepła technologicznego, elektrycznej, teletechnicznej, inst. hydrantowej, inst. oddymiania klatek schodowych) oraz zagospodarowaniem terenu, budowie instalacji zewnętrznych (elektrycznej, fotowoltaicznej, oświetlenia terenu, teletechnicznej, wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji opadowej, inst. pomp ciepła), drogą wewnętrzną, chodnikami, miejscami postojowymi, zatoczce autobusowej wraz z przebudową zbiornika wodnego na dz. nr 35/7 obr. 0012 Gołotczyzna przy ul. Łąkowej 17 w Gołotczyźnie w gm. Sońsk.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierają dokumenty zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45262310-7 - Zbrojenie
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-01-08 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MIKOŁAJCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522014854
4.3.3.) Ulica: Mławska 1
4.3.4.) Miejscowość: Ciechanów
4.3.5.) Kod pocztowy: 06-400
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 20541000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00020593/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonanie robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Budowa centralnego magazynu zbiorów wraz z przestrzenią zwiększająca dostęp do kultury oraz zmiana poziomu posadowienia budynku i budowa szczelnego zbiornika przeciwpożarowego.
5.4.6.) Wartość zmiany: 742133,32
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonanie robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Budowa centralnego magazynu zbiorów wraz z przestrzenią zwiększająca dostęp do kultury , wykonanie dodatkowych ścian w systemie GK, przerobienie konstrukcji dachowej, rozbudowa systemu ppoż, zmiana lokalizacji nawilżacza
5.4.6.) Wartość zmiany: 658202,19
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Brak przyłącza sieci elektroenergetycznej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Budowa centralnego magazynu zbiorów wraz z przestrzenią zwiększająca dostęp do kultury oraz utrzymanie obiektu do czasu zrealizowania sieci elektroenergetycznej przez Energa Operator.
5.4.6.) Wartość zmiany: 701100,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 22642435,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Poniżej progów UE