Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 255 000 PLN

Remont łazienek w budynkach Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1 – etap 2 budynek C 1 i 2 piętro.

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00344807

Numer referencyjny: WZP.271.1.81.2026.AG

Zamawiający

GMINA - MIASTO PŁOCK

Stary Rynek 1

09-400 Płock, Mazowieckie

NIP: 7743135712

REGON: 611016086

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych w zakresie remontu 4 łazienek na 1 i 2 piętrze budynku C Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Usługowe ELEKTRO-INVEST&BUDOWNICTWO Szczypecki Norbert Rękawczyn 7761675407

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Usługowe ELEKTRO-INVEST&BUDOWNICTWO Szczypecki Norbert (Rękawczyn) Umowa podpisana 255 000 PLN 255 000 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

21 384 PLN

Średnia cena

1 244 109 PLN

Najwyższa cena

18 963 148 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PRO-WORKS Bartłomiej Ślizak Wieniawa 4 810 000 PLN 3 240 000 PLN
Kłak Łukasz Zakład Usługowo Budowlany "TERMO-BUD" Ninków 2 887 710 PLN 1 775 420 PLN
AMTC Poland Sp. z o.o. Kraków 2 181 642 PLN 363 283 PLN
Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o. Staroźreby 2 - -
FEDRO Sp. z o.o. Osieck 2 426 715 PLN 853 430 PLN
Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. Radom 2 1 294 575 PLN 2 589 150 PLN
PHU CYMUŚ Rafał Janicki Śladów 2 332 682 PLN 665 363 PLN
Express -Bud Usługi remontowo-budowlane Jacek Mróz "LOFT" Rząśnik 2 364 401 PLN 728 803 PLN
INSTAL-BUD PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 784 100 PLN 1 568 200 PLN
ENERGOTEL Sp. z o.o. Warszawa 2 289 848 PLN 579 696 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki

Dróg-Pol Roboty Drogowe i Remontowo-Budowlane Marzena Ryś 195 004 PLN

2026-09-02 09:08:32Z

Remont łazienek w budynkach Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1 – etap 2 budynek C 1 i 2 piętro.

Przedsiębiorstwo Usługowe ELEKTRO-INVEST&BUDOWNICTWO Szczypecki Norbert 255 000 PLN

2026-09-02 08:06:44Z

Dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych Budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych

Vened Sp. z o.o. 1 641 406 PLN

2026-09-02 07:23:53Z

Przebudowa budynku Urzędu Gminy w Zbuczynie wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku z funkcji przedszkolnej na funkcję dla urzędów władzy samorządowej

INVEST - Ciołek Jarosław 3 180 000 PLN

2026-09-02 06:47:13Z

Budowa centralnego Magazynu zbiorów Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie wraz z przestrzenią zwiększającą dostęp do kultury

MIKOŁAJCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-09-02 06:40:01Z

Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (5 pustostanów - V części)

″REVI-PRO″ Sp. z o.o. 21 384 PLN

2026-09-02 05:18:01Z

Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (5 pustostanów - V części)

WALDEMAR DRÓZD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE 64 266 PLN

2026-09-02 05:18:01Z

Roboty budowlano-montażowe na obiekcie - adaptacja przestrzeni na pomieszcz. biurowe w Sali Obsługi Mieszkańców w budynku Urzędu m.st. W-wy dla Dzielnicy Bielany przy ul. S. Żeromskiego 29 w Warszawie

HELSEN Sp. z o.o. 509 000 PLN

2026-09-01 13:56:13Z

Budowa świetlic wiejskich i strażnicy OSP jako lokalnych centrów integracji i rozwoju

Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. 1 122 990 PLN

2026-09-01 13:05:09Z

Budowa świetlic wiejskich i strażnicy OSP jako lokalnych centrów integracji i rozwoju

Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. 1 466 160 PLN

2026-09-01 13:05:09Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont łazienek w budynkach Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1 – etap 2 budynek C 1 i 2 piętro.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont łazienek w budynkach Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1 – etap 2 budynek C 1 i 2 piętro.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-356b5534-706f-4c7d-9e61-a4b4d6d3e437

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344807

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043108/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.48 Remont łazienek w UMP

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343409

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343409

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Środkiem komunikacji elektronicznej w niniejszym postępowaniu jest:
a) Platforma, dostępna pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343409 i formularz Wyślij wiadomość (dostępny na stronie postępowania).Uwaga! Komunikat Wyślij wiadomość nie służy do składania ofert.
b) przetargi@plock.eu w sytuacjach awaryjnych np. niedziałania Platformy. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
2. Zaleca się, aby komunikacja z Wykonawcami odbywała się tylko na Platformie, a nie za pośrednictwem email.
3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych opisane zostały w Regulaminie Platformy.
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy na Platformie został podany w instrukcji dla Wykonawców.
5. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość”, po którym pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
6. Zamawiający rekomenduje przesyłanie danych w formatach dopuszczalnych odpowiednimi przepisami prawa: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na pdf.W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystywanie jednego z formatów: .zip .7Z.
7. Zamawiający zaleca, aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować podpisy tego samego rodzaju. Podpisywanie różnymi rodzajami podpisów np. osobistym i kwalifikowanym może doprowadzić do problemów w weryfikacji podpisów.
8. Forma dokumentów zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z par. 20 Projektowanych postanowień umowy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WZP.271.1.81.2026.AG

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych w zakresie remontu 4 łazienek na 1 i 2 piętrze budynku C Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O zamówienie publiczne mogą ubiegać się Wykonawcy spełniający warunki, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, tj.:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie określa wymagań w tym zakresie,
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie określa wymagań w tym zakresie,
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie określa wymagań w tym zakresie,
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający wymaga aby:
4.1) Wykonawca wykazał, że wykonał w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 1 robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie/remoncie budynku, o wartości nie niższej niż 170.000,00 zł brutto;

4.2) Wykonawca skierował do realizacji zamówienia publicznego minimum:

a) jedną osobę posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

b) jedną osobę posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) podmiotowymi środkami dowodowymi składanymi na wezwanie Zamawiającego :
-) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty,
- wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
2) ważnym certyfikatem Wykonawcy, stosowanie do art. 124 ust. 2 Pzp.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) Pełnomocnictwo osoby lub osób podpisujących ofertę - jeżeli uprawnienie do podpisu nie wynika bezpośrednio z załączonych dokumentów,
2) W przypadku złożenia oferty wspólnej – pełnomocnictwo udzielone liderowi,
3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – Załącznik Nr 3 do SWZ lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. /jeżeli dotyczy/,
4) Oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp - Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia – Załącznik Nr 4 do SWZ /jeżeli dotyczy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) W przypadku złożenia oferty wspólnej Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2) Oferta wspólna musi spełniać wymagania:
a) oświadczenie, o którym mowa w pkt 1 ppkt 1) składają:
- Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia na jednym formularzu wskazując w jakim zakresie każdy z nich spełnia warunki udziału w postępowaniu
lub
- pełnomocnik w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia na jednym formularzu.
W przypadku składania oświadczenia na osobnych formularzach, z treści wszystkich złożonych oświadczeń musi jednoznacznie wynikać, że wykonawcy wspólnie spełniają wszystkie wymagane warunki udziału w postępowaniu.
b) oświadczenie, o którym mowa w pkt 1 ppkt 2 składa:
- każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (na oddzielnym formularzu)
lub
- pełnomocnik w imieniu każdego z Wykonawców osobno.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z par. 18 Projektowanych postanowień umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-30 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343409

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-30 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-28

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Termin realizacji:
1) rozpoczęcie realizacji Przedmiotu Umowy – od dnia przekazania pomieszczeń do remontu,
2) zakończenie realizacji Przedmiotu Umowy, tj. zakończenie robót budowlanych – 10 tygodni od dnia zawarcia Umowy (termin końcowy).
2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
15.07.2026
Termin składania ofert
30.07.2026 08:00
Wartość umowy
255 000 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane)

Okres realizacji

70 dni