Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 195 004 PLN

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00349730

Numer referencyjny: IZP.271.12.2026

Zamawiający

Gmina Cegłów

T. Kościuszki 4

05-319 Cegłów, Mazowieckie

NIP: 8222158823

REGON: 711582635

Opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki Przedmiotem planowanych robót jest przebudowa istniejącej drogi gminnej poprzez wykonanie nowej nawierzchni. Projektuje się nawierzchnię bitumiczną o szerokości 5,00 m z betonu asfaltowego. Parametry techniczne projektowanej drogi: Projektuje się przebudowę drogi o następujących parametrach: - długość inwestycji – 362,00 m, - klasa ulicy – D, - teren zabudowany, - prędkość projektowana 40 km/h, - przekrój poprzeczny drogi – szlakowy, - jezdnia o nawierzchni, - pobocza (gruntowe): 2 x 0,75 m, - odwodnienie rowów przydrożnych w granicach pasa drogowego, - rozwiązania wysokościowe dostosowano do istniejących zjazdów i terenu. Zakres prac dotyczących przebudowywanego odcinka drogi (program użytkowy): - wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu; - roboty rozbiórkowe (istniejąca konstrukcja jezdni, itd.); - roboty ziemne – dostosowanie do projektowanej niwelety; - budowa nowej nawierzchni; - montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu; - prace porządkowe; - wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja i rękojmia 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Dróg-Pol Roboty Drogowe i Remontowo-Budowlane Marzena Ryś Mińsk Mazowiecki 8221849850

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Dróg-Pol Roboty Drogowe i Remontowo-Budowlane Marzena Ryś (Mińsk Mazowiecki) Umowa podpisana 195 004 PLN 195 004 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

21 384 PLN

Średnia cena

1 244 109 PLN

Najwyższa cena

18 963 148 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PRO-WORKS Bartłomiej Ślizak Wieniawa 4 810 000 PLN 3 240 000 PLN
Kłak Łukasz Zakład Usługowo Budowlany "TERMO-BUD" Ninków 2 887 710 PLN 1 775 420 PLN
AMTC Poland Sp. z o.o. Kraków 2 181 642 PLN 363 283 PLN
Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o. Staroźreby 2 - -
FEDRO Sp. z o.o. Osieck 2 426 715 PLN 853 430 PLN
Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. Radom 2 1 294 575 PLN 2 589 150 PLN
PHU CYMUŚ Rafał Janicki Śladów 2 332 682 PLN 665 363 PLN
Express -Bud Usługi remontowo-budowlane Jacek Mróz "LOFT" Rząśnik 2 364 401 PLN 728 803 PLN
INSTAL-BUD PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 784 100 PLN 1 568 200 PLN
ENERGOTEL Sp. z o.o. Warszawa 2 289 848 PLN 579 696 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki

Dróg-Pol Roboty Drogowe i Remontowo-Budowlane Marzena Ryś 195 004 PLN

2026-09-02 09:08:32Z

Remont łazienek w budynkach Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1 – etap 2 budynek C 1 i 2 piętro.

Przedsiębiorstwo Usługowe ELEKTRO-INVEST&BUDOWNICTWO Szczypecki Norbert 255 000 PLN

2026-09-02 08:06:44Z

Dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych Budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych

Vened Sp. z o.o. 1 641 406 PLN

2026-09-02 07:23:53Z

Przebudowa budynku Urzędu Gminy w Zbuczynie wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku z funkcji przedszkolnej na funkcję dla urzędów władzy samorządowej

INVEST - Ciołek Jarosław 3 180 000 PLN

2026-09-02 06:47:13Z

Budowa centralnego Magazynu zbiorów Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie wraz z przestrzenią zwiększającą dostęp do kultury

MIKOŁAJCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-09-02 06:40:01Z

Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (5 pustostanów - V części)

″REVI-PRO″ Sp. z o.o. 21 384 PLN

2026-09-02 05:18:01Z

Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (5 pustostanów - V części)

WALDEMAR DRÓZD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE 64 266 PLN

2026-09-02 05:18:01Z

Roboty budowlano-montażowe na obiekcie - adaptacja przestrzeni na pomieszcz. biurowe w Sali Obsługi Mieszkańców w budynku Urzędu m.st. W-wy dla Dzielnicy Bielany przy ul. S. Żeromskiego 29 w Warszawie

HELSEN Sp. z o.o. 509 000 PLN

2026-09-01 13:56:13Z

Budowa świetlic wiejskich i strażnicy OSP jako lokalnych centrów integracji i rozwoju

Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. 1 122 990 PLN

2026-09-01 13:05:09Z

Budowa świetlic wiejskich i strażnicy OSP jako lokalnych centrów integracji i rozwoju

Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. 1 466 160 PLN

2026-09-01 13:05:09Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cegłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 4

1.5.2.) Miejscowość: Cegłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-319

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ceglow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ceglow.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d36832f6-a493-47bb-a27c-127f1a14d7f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349730

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ceglow

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343312

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnie 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. 2020 r., poz. 2452) określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl , tj.:
a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych – MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
c) zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,
d) włączona obsługa JavaScript,
e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
f) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3,
g) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zamawiający przewiduje dokonanie zmian umowy w toku jej realizacji w przypadkach określonych w umowie, stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
2. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”), w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Gmina Cegłów;
2) inspektorem ochrony danych osobowych w Gminie Cegłów jest Łukasz Kalinowski, z którym mogą się Państwo kontaktować poprzez adres e-mail: inspektor@cbi24.pl. we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem danych
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 1819 oraz art. 7476 ustawy Pzp;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8) posiada Pani/Pan:
 na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
 na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych;
 na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
 prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
 w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
 prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
 na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: IZP.271.12.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki
Przedmiotem planowanych robót jest przebudowa istniejącej drogi gminnej poprzez wykonanie nowej nawierzchni. Projektuje się nawierzchnię bitumiczną o szerokości 5,00 m z betonu asfaltowego.
Parametry techniczne projektowanej drogi:
Projektuje się przebudowę drogi o następujących parametrach:
- długość inwestycji – 362,00 m,
- klasa ulicy – D,
- teren zabudowany,
- prędkość projektowana 40 km/h,
- przekrój poprzeczny drogi – szlakowy,
- jezdnia o nawierzchni,
- pobocza (gruntowe): 2 x 0,75 m,
- odwodnienie rowów przydrożnych w granicach pasa drogowego,
- rozwiązania wysokościowe dostosowano do istniejących zjazdów i terenu.

Zakres prac dotyczących przebudowywanego odcinka drogi (program użytkowy):
- wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu;
- roboty rozbiórkowe (istniejąca konstrukcja jezdni, itd.);
- roboty ziemne – dostosowanie do projektowanej niwelety;
- budowa nowej nawierzchni;
- montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu;
- prace porządkowe;
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja i rękojmia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu;
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie;
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie;
c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 500 000, 00 zl (słownie: pięćset tysięcy złotych)
d) zdolności technicznej lub zawodowej: dysponuje osobą, pełniącą funkcję kierownika budowy, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Wykonawca przystępujący do przetargu obowiązany jest wnieść wadium, w wysokości 7.000, 00 PLN (słownie: siedem tysięcy złotych 00/100);
2. Wadium może być wniesione w następujących formatach:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2) ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r., poz. 98)
3. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2) i 3) oraz ust. 2;
Wadium wnoszone w pieniądzu Wykonawca wpłaca przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego o nr 46 9227 0004 0000 1238 2000 0510 z adnotacją: „wadium do postępowania IZP.271.12.2026 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki”;

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do niniejszej umowy polegających na:
1) zmianie harmonogramu i terminów wykonania przedmiotu niniejszej Umowy;
2) zmianie wynagrodzenia umownego;
3) zmianie zakresu przedmiotu i sposobu wykonania niniejszej Umowy;
4) zmianie związanej z niemożliwością wykonania lub należytego wykonania Umowy;
5) zmianie albo rezygnacji z Podwykonawcy;
6) zmiana częstotliwości płatności o której mowa w § 8 ust. 1 pkt 1, jeżeli zmiana ta będzie korzystna dla Zamawiającego, pozwoli na szybszą realizację zadania, ograniczy uciążliwość dla użytkowników drogi.
7) zmianach opisanych w art. 455 ust. 2 ustawy Pzp

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-03 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/ceglow

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-03 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-01

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający ustala następujący termin wykonania przedmiotu zamówienia: 45 dni od podpisania umowy, jednak nie później niż do 10 października 2026 r.
2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.07.2026
Termin składania ofert
03.08.2026 08:00
Wartość umowy
195 004 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45112700-2 (Roboty w zakresie kształtowania terenu) 45233320-8 (Fundamentowanie dróg) 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania) 45233221-4 (Malowanie nawierzchi) 45233100-0 (Roboty w zakresie budowy autostrad dróg) 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu 45233320-8 - Fundamentowanie dróg 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45233221-4 - Malowanie nawierzchi 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Okres realizacji

45 dni