Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Grodziczno – etap I (część II)
Zamawiający
Gmina Grodziczno
Grodziczno, Warmińsko-mazurskie
NIP: 8771420253
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Sp. z o.o. | Iława | 7440003354 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Sp. z o.o. (Iława) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)
Najniższa cena
29 791 PLN
Średnia cena
1 761 068 PLN
Najwyższa cena
14 927 462 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SORTED SP. Z O. O. Chyliczki | 5 | - | - |
| WARMIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "ROMBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Olsztyn | 4 | - | - |
| Jan Fronczak Zakład Usługowo Handlowy FRONTDOM Krzynowłoga Mała | 3 | - | - |
| DS.KONSTRUKTION Sp. z o. o. Olsztyn | 3 | - | - |
| Trans -Bud Łukasz Izydorczyk Nidzica | 2 | 238 577 PLN | 238 577 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "SANDER" Rafał Trzpioła Elbląg | 2 | - | - |
| Budowa i Utrzymanie Dróg Robert Juszczyński Olsztyn | 2 | - | - |
| Dariusz Załuska Usługi Ogólnobudowlane i Remontowe Ostrołęka | 2 | 13 713 385 PLN | 13 713 385 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWEM BUDOWNICTWA OGÓLNEGO PEDBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Olsztyn | 2 | - | - |
| Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. w Karolewie Kętrzyn | 2 | 264 000 PLN | 264 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont nawierzchni oraz miejsc parkingowych przy wjeździe do budynku Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia przy ul. Kurta Obitza 2 w Olsztynie
2026-09-04 06:34:28Z
Budowa placu zabaw dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych przy budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie
2026-09-03 17:06:24Z
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Grodziczno – etap I (część II)
2026-09-03 12:46:46Z
Rozbudowa budynku Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno-Wychowawczego w Kruzach o dwukondygnacyjne skrzydło dydaktyczno-rehabilitacyjne wraz z windą oraz niezbędną infrastrukturą
2026-09-03 07:00:13Z
„Modernizacja i przebudowa Stadionu Miejskiego w Iławie wraz z infrastrukturą towarzyszącą”
2026-09-02 10:07:29Z
Przebudowa dwóch przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 511
2026-09-02 10:01:20Z
Remont części pomieszczeń przychodni podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w SK MSWiA z WMCO w Olsztynie
2026-09-02 09:06:24Z
Rozbudowa systemu zabezpieczenia technicznego, systemów elektronicznych służących zapewnieniu dostępu do obiektów dydaktycznych i nadzoru nad bezpieczeństwem - Warszawska 30
2026-09-02 08:55:34Z
Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie
2026-09-02 08:50:50Z
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Bisztynku w formule „zaprojektuj i wybuduj”
2026-09-02 05:38:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421520 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Grodziczno – etap I (część II)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodziczno
1.2.) Oddział zamawiającego: Gmina Grodziczno
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118900
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Grodziczno 17a
1.4.2.) Miejscowość: Grodziczno
1.4.3.) Kod pocztowy: 13-324
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.7.) Numer telefonu: 564729722
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: benia@grodziczno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodziczno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-798c33d7-be95-11ee-9897-f6855eb846c0
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421520
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00078352
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Grodziczno – etap I (część II)3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem umowy jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” inwestycji pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Grodziczno – etap I (część II)”.
Przedmiot zamówienia składa się z niżej wymienionych części:
Część I.
Zadanie I: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Grodziczno – etap I (część II)” – prace projektowe.
Zadanie II: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Grodziczno – etap I (część II)” – roboty budowlane.
Część II.
Zadanie I: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Grodziczno – etap I (część III)” – prace projektowe
Przedmiot umowy opisany jest szczegółowo w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (dalej „PFU”) i SWZ oraz jej załącznikach.
3.8.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.9.) Dodatkowy kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-03-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7440003354
4.3.3.) Ulica: Usługowa 8
4.3.4.) Miejscowość: Iława
4.3.5.) Kod pocztowy: 14-200
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8573100,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00267744/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-08-31
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Zmiana terminu realizacji zamówienia5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
Wykonawca złożył wniosek o wydłużenie terminu realizacji zadania do dnia 12 października 2006, ponieważ ze względu na trudne warunki atmosferyczne nie mógł wykonać części prac.5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE