Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Jodłowej i Jesiennej w Daszewicach
Zamawiający
Aquanet S.A.
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7770003274
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| STRABAG Sp. z o.o. | Pruszków | 5210421928 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STRABAG Sp. z o.o. (Pruszków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 47 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45200000-9)
Najniższa cena
105 780 PLN
Średnia cena
3 741 930 PLN
Najwyższa cena
28 762 157 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Viabud sp. z o.o. sp. k. Walkowice | 3 | 2 153 005 PLN | 6 459 015 PLN |
| DROGTRANZ Sp. z o.o. Góra | 2 | 415 457 PLN | 415 457 PLN |
| Zakład Usług Budowlano – Remontowych „REMBUD” Dariusz Szewczyk Zadworna | 1 | 9 797 000 PLN | - |
| Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych SAB Dariusz Drabik Piła | 1 | 120 185 PLN | 120 185 PLN |
| ZAKŁAD DEKARSKO - BLACHARSKI MAREK WIECZOREK Pleszew | 1 | 226 001 PLN | 226 001 PLN |
| GELCO Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 2 530 000 PLN | 2 530 000 PLN |
| KOBI INVEST Sp. z o.o. Uścikowo 58B | 1 | 5 198 900 PLN | 5 198 900 PLN |
| GIERA COMPANY SP. Z O.O. Lasocice | 1 | 458 523 PLN | 458 523 PLN |
| VIABUD Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Czarnków | 1 | 445 301 PLN | 445 301 PLN |
| INŻYNIERIA WODNA ZIOŁKIEWICZ Sp. z o.o. STRZAŁKOWO | 1 | 185 652 PLN | 185 652 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie
2026-09-01 09:32:40Z
Budowa sieci drenażowej w rejonie osiedla Koszyce w Pile – Etap 1
2026-09-01 09:12:46Z
Rewitalizacja przyrodnicza stawu w miejscowości Pępowo
2026-08-21 06:51:29Z
Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Jodłowej i Jesiennej w Daszewicach
2026-08-19 06:39:45Z
Przebudowa drogi gminnej nr 712735P w m. Lasocice w zakresie wykonania chodnika
2026-08-18 14:22:29Z
Roboty budowlane wraz z częściowym wyposażeniem w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki"
2026-08-18 12:51:42Z
Budowa trzech zbiorników retencyjnych dla wód deszczowych na terenie miasta Piły (powtórzone)
2026-08-18 11:27:45Z
Modernizacja gospodarki odpadami ZKG-rozbudowa systemu energetycznego w celu wykorzystania zielonej energii oraz rozbudowa zaplecza techniczno-administracyjnego w ZUOK "Orli Staw"
2026-08-17 10:00:33Z
Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych – Przebudowa drogi w Radoszkowie i Zakrzewicach
2026-07-24 07:18:58Z
Wykonanie otwartego szczelnego zbiornika wodnego i placu manewrowego w leśnictwie Kaliska - Nadleśnictwo Bolewice
2026-07-23 06:12:10Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397100 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Jodłowej i Jesiennej w Daszewicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Aquanet S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630999119
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dolna Wilda 126
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-492
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.danek@aquanet.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aquanet.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3282da4f-0113-4642-b81e-6cab06bbf8e2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397100
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 334142-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie 5-03-16-039-1 Mosina - kanalizacja sanitarna w ul. Jodłowej w Daszewicach jest realizowane ze środków inwestycyjnych (FS7).
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Jodłowej i Jesiennej w Daszewicach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest:
I) Zadanie 1 - 5-03-16-039-1 Mosina - kanalizacja sanitarna w ul. Jodłowej w Daszewicach
obejmujące budowę sieci kanalizacji sanitarnej DN 200, długość 122,03 m, Przyłącza
kanalizacji sanitarnej 13 szt.
Zadanie jest dofinansowane z Fundusz Spójności (2021/2027)
3 | S t r o n a
II) Zadanie 2 - 5-03-16-035-1 Mosina- kanalizacja sanitarna w ul. Jesiennej w Daszewicach
obejmujące budowę sieci kanalizacji sanitarnej DN200, długość: 243,31 m, punkt
podnoszenia ścieków 1 szt., przyłącza kanalizacji sanitarnej 13 szt.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ (OPZ).
3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
11 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STRABAG Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928
4.3.3.) Ulica: Ul. Parzniewska 10,
4.3.4.) Miejscowość: Pruszków
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-800
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1419716,89 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 646196-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zmiany zastosowania zabezpieczeń wykopów ze ścianek szczelnych na szalunki systemowe dla zad. 5-03-16-039-1 Mosina - kanalizacja sanitarna w ul. Jodłowej w Daszewicach
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana zastosowania zabezpieczeń wykopów ze ścianek szczelnych na szalunki systemowe dla zad. 5-03-16-039-1 Mosina - kanalizacja sanitarna w ul. Jodłowej w Daszewicach
5.4.6.) Wartość zmiany: 9892,22
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1409824,67 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE