Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska
Zamawiający
GMINA TYRAWA WOŁOSKA
Tyrawa Wołoska, Podkarpackie
NIP: 6871785094
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Instalatorstwo Sp. z o.o. Bogdan Duplaga | Racławówka 304A | 5170370856 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Instalatorstwo Sp. z o.o. Bogdan Duplaga (Racławówka 304A) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45252127-4)
Najniższa cena
422 537 PLN
Średnia cena
422 537 PLN
Najwyższa cena
422 537 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka | 4 | - | - |
| Instalatorstwo Sp. z o.o. Bogdan Duplaga Racławówka 304A | 3 | - | - |
| Zakład Usługowo-Handlowy RUR-BUD Szurlej Adam Lutcza | 1 | - | - |
| NOLEN SP.Z.O.O. WARSZAWA | 1 | 422 537 PLN | 422 537 PLN |
| IBG Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów | 1 | - | - |
| Inżynieria Rzeszów S.A Rzeszów | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska
2026-08-31 06:28:39Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska
2026-08-31 06:09:21Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska
2026-08-28 10:58:52Z
Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Baligród, rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej
2026-07-10 11:38:20Z
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Krasiczyn
2026-06-30 07:42:08Z
Modernizacja obiektów na terenie oczyszczalni ścieków w Rymanowie - V etap
2026-06-16 10:01:05Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska wraz z niezbędną infrastrukturą
2026-04-22 10:32:58Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska wraz z niezbędną infrastrukturą
2026-04-22 09:51:56Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska wraz z niezbędną infrastrukturą
2026-04-22 09:48:11Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska wraz z niezbędną infrastrukturą
2026-04-22 09:38:48Z
Cała Polska — 39 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412458 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYRAWA WOŁOSKA
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440761
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 175
1.4.2.) Miejscowość: Tyrawa Wołoska
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-535
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.7.) Numer telefonu: 134656931
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@tyrawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyrawa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4830ed68-1492-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412458
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295562/01
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na ternie Gminy Tyrawa Wołoska w systemie „zaprojektuj i wybuduj dla miejscowości Tyrawa Wołoska.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie opracowania projektu budowlanego wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji umożliwiających prowadzenie procesu budowlanego i na ich podstawie wykonanie robót budowlanych dla zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 95% wartości Inwestycji. Wkład własny Zamawiającego stanowi 5% wartości Inwestycji.
3.8.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
3.9.) Dodatkowy kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
30213000-5 - Komputery osobiste
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2023-01-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Instalatorstwo Sp. z o.o. Bogdan Duplaga
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170370856
4.3.4.) Miejscowość: Racławówka 304A
4.3.5.) Kod pocztowy: 36-047
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5637000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2023/BZP 00069683/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2023-11-30
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Wydłużenie terminu wykonania umowy.W związku z pismem Wykonawcy z dnia 29.11.2023 r. o napotkanych przeszkodach w wykonaniu Dokumentacji Projektowej, z przyczyn niezależnych od którejkolwiek ze Stron Umowy, które skutkowały koniecznością wydłużenia terminów wykonania umowy.
5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
Przedmiotem zamówienia jest Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na ternie Gminy Tyrawa Wołoska w systemie „zaprojektuj i wybuduj dla miejscowości Tyrawa Wołoska.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie opracowania projektu budowlanego wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji umożliwiających prowadzenie procesu budowlanego i na ich podstawie wykonanie robót budowlanych dla zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 95% wartości Inwestycji. Wkład własny Zamawiającego stanowi 5% wartości Inwestycji.
5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 0
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE