Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Modernizacja obiektów na terenie oczyszczalni ścieków w Rymanowie - V etap

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00292246

Zamawiający

Gmina Rymanów

Rymanów, Podkarpackie

NIP: 6842377352

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Usługowo-Handlowy RUR-BUD Szurlej Adam Lutcza 690199352

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Usługowo-Handlowy RUR-BUD Szurlej Adam (Lutcza) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45252127-4)

Najniższa cena

422 537 PLN

Średnia cena

422 537 PLN

Najwyższa cena

422 537 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka 4 - -
Instalatorstwo Sp. z o.o. Bogdan Duplaga Racławówka 304A 3 - -
Zakład Usługowo-Handlowy RUR-BUD Szurlej Adam Lutcza 1 - -
NOLEN SP.Z.O.O. WARSZAWA 1 422 537 PLN 422 537 PLN
IBG Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 1 - -
Inżynieria Rzeszów S.A Rzeszów 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 39 przetargów

Min: 235 914 PLN Średnia: 5 996 118 PLN Max: 15 249 540 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja obiektów na terenie oczyszczalni ścieków w Rymanowie - V etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rymanów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440590

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Mitkowskiego 14A

1.4.2.) Miejscowość: Rymanów

1.4.3.) Kod pocztowy: 38-480

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rymanow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rymanow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1519ad2-dcdc-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292246

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00178752/01

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja obiektów na terenie oczyszczalni ścieków w Rymanowie - V etap

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja obiektów na terenie oczyszczalni ścieków
w Rymanowie - V etap.
Zakres prac modernizacyjnych obejmuje wykonanie prac na następujących obiektach:
1) Budynek transformatora,
2) Budynek administracyjny,
3) Garaż blaszany,
4) Mały blaszak,
5) Budynek prasy - Stacja odwadniania i higienizacji osadu (obiekt 10),
6) Wiata na osad (obiekt 11),
7) Piaskowniki (dwa fundamenty),
8) Zbiornik osadu zmieszanego (obiekt 21),
9) Zagęszczacz mały,
10) Osadnik Imhoffa (obiekt 5),
11) Reaktor biologiczny (obiekt 6/1),
12) Budynek pompowni ścieków (obiekt 1),
13) Ogrodzenie (jedna strona – wymiana na nowe),
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu

45262340-6 - Wstrzykiwanie zaprawy

45262300-4 - Betonowanie

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2022-10-14

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usługowo-Handlowy RUR-BUD Szurlej Adam

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 690199352

4.3.4.) Miejscowość: Lutcza

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 195236,65 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00226429/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2022-10-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 195236,65 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
16.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45252127-4
45252127-4 (Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków) 45262330-3 (Roboty w zakresie naprawy betonu) 45262340-6 (Wstrzykiwanie zaprawy) 45262300-4 (Betonowanie) 45262600-7 (Różne specjalne roboty budowlane)