Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Baligród, rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej
Zamawiający
GMINA BALIGRÓD
Baligród, Podkarpackie
NIP: 6881244773
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Inżynieria Rzeszów S.A | Rzeszów | 8130333974 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inżynieria Rzeszów S.A (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45252127-4)
Najniższa cena
422 537 PLN
Średnia cena
422 537 PLN
Najwyższa cena
422 537 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka | 4 | - | - |
| Instalatorstwo Sp. z o.o. Bogdan Duplaga Racławówka 304A | 3 | - | - |
| Zakład Usługowo-Handlowy RUR-BUD Szurlej Adam Lutcza | 1 | - | - |
| NOLEN SP.Z.O.O. WARSZAWA | 1 | 422 537 PLN | 422 537 PLN |
| IBG Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów | 1 | - | - |
| Inżynieria Rzeszów S.A Rzeszów | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska
2026-08-31 06:28:39Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska
2026-08-31 06:09:21Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska
2026-08-28 10:58:52Z
Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Baligród, rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej
2026-07-10 11:38:20Z
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Krasiczyn
2026-06-30 07:42:08Z
Modernizacja obiektów na terenie oczyszczalni ścieków w Rymanowie - V etap
2026-06-16 10:01:05Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska wraz z niezbędną infrastrukturą
2026-04-22 10:32:58Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska wraz z niezbędną infrastrukturą
2026-04-22 09:51:56Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska wraz z niezbędną infrastrukturą
2026-04-22 09:48:11Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Tyrawa Wołoska wraz z niezbędną infrastrukturą
2026-04-22 09:38:48Z
Cała Polska — 39 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336913 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Baligród, rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BALIGRÓD
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440005
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Wolności 13
1.4.2.) Miejscowość: Baligród
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-606
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.7.) Numer telefonu: 13 468 40 77
1.4.8.) Numer faksu: 13 468 40 04
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@baligrod.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baligrod.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01789015-1c04-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336913
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro (art. 359 pkt 1 ustawy)
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00339660
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Baligród, rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa oczyszczalni ścieków. Zadanie będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3.9.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-064.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Inżynieria Rzeszów S.A
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130333974
4.3.3.) Ulica: Podkarpacka 59a
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-082
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8359080,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00442084/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 8359080,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE