Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 145 386 PLN
,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”
Numer referencyjny: ZPGP.271.18.2026
Zamawiający
Gmina Władysławów
Rynek
62-710 Władysławów, Wielkopolskie
NIP: 6681857643
REGON: 311019585
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
SWZ - SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA
SWZ - SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).pdf
Załącznik nr 3 do SWZ - projekt umowy
Załącznik nr 3 do SWZ - projekt umowy.pdf
Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy
Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnieniu warunków udziałów w postępowaniu
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnieniu warunków udziałów w postępowaniu.docx
Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby
Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz wykonanych dostaw
Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz wykonanych dostaw.docx
Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób
Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx
Odpowiedź nr 1 16 07 2026
Odpowiedź nr 1 16 07 2026.pdf
Odpowiedź nr 2 17 07 2026 r.
Odpowiedź nr 2 17 07 2026 r..pdf
Odpowiedź nr 3 - Agregat, UPS
Odpowiedź na 3 - Agregat.pdf
Odpowiedź nr 4 - Agregat, UPS
Odpowiedź na 4 - Agregat.pdf
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - Agregat, UPS
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - Agregat, UPS.pdf
Modyfikacja SWZ - Agregat
Modyfikacja SWZ - Agregat.pdf
Kwota w budżecie - Agregat, UPS
Kwota w budżecie - Agregat.pdf
Informacja z otwarcia ofert - Agregat, UPS
Informacja z otwarcia ofert - Agregat, UPS.pdf
Informacja wybór najkorzystniejszej oferty Agregat 08-2026
Informacja wybór najkorzystniejszej oferty Agregat 08-2026.pdf
Ogłoszenie o wyniku Agregat
Ogłoszenie o wyniku Agregat.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Agregaty Polska Cezary Bielak | Poznań | 9720917731 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Agregaty Polska Cezary Bielak (Poznań) | Umowa podpisana | 145 386 PLN | 145 386 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 28 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze)
Najniższa cena
70 800 PLN
Średnia cena
169 126 PLN
Najwyższa cena
425 334 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Centrum Elektroenergetyczne Sławomir Minta Instalatorstwo Elektryczne Koźmin Wielkopolski | 2 | 224 844 PLN | 224 844 PLN |
| PHU EL-DAM Damian Karwicki Miejska Górka | 2 | 101 916 PLN | 203 833 PLN |
| BAU - TECHNIK Sp. z o.o. sp. k. Jarocin | 2 | - | - |
| AMR-Tech Sp. z o.o. Obrzycko | 2 | 163 540 PLN | 163 540 PLN |
| Elektro-Instal Poznań | 2 | 71 988 PLN | 71 988 PLN |
| MACHTMANN POLSKA Sp. z o.o. Głogów | 2 | 70 800 PLN | 70 800 PLN |
| BISOL Sp. z o.o. 39-120 Sędziszów Małopolski | 1 | 167 000 PLN | 167 000 PLN |
| AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK POZNAŃ | 1 | 425 334 PLN | 425 334 PLN |
| Agregaty Polska Poznań | 1 | 249 600 PLN | 249 600 PLN |
| AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK Poznań | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych
2026-08-28 07:02:56Z
Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych
2026-08-24 07:29:14Z
Zakup agregatu spalinowo – elektrycznego trójfazowego o mocy do 55 kW wraz z zabudową w celu uzyskania autonomii energetycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Rawiczu.
2026-08-20 09:36:21Z
Zakup agregatu spalinowo – elektrycznego trójfazowego o mocy do 55 kW wraz z zabudową w celu uzyskania autonomii energetycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Rawiczu.
2026-08-20 09:36:21Z
,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”
2026-08-14 08:09:38Z
Dostawa, montaż oraz uruchomienie dwóch agregatów prądotwórczych wraz z systemami automatycznego sterowania SZR do awaryjnego zasilania dwóch obiektów.
2026-08-13 11:58:23Z
Dostawa, montaż i uruchomienie mobilnego agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą na potrzeby PSSE w Koninie
2026-08-13 06:59:39Z
Zakup oraz instalacja agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Urząd OSW”, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
2026-07-28 10:54:53Z
Dostawa dwóch generatorów prądotwórczych z przeznaczeniem dla partnerskiego miasta Browary i partnerskiego rejonu Humania w Ukrainie
2026-07-27 07:36:45Z
Dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego na potrzeby zasilania rezerwowego dla Urzędu Miejskiego Kościana
2026-07-21 07:55:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341254 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019585
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek
1.5.2.) Miejscowość: Władysławów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-710
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632804651
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wladyslawow.bip.net.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ec54568-f8c8-4603-8fa8-a19620059a73
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341254
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074271/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 "Cyberbezpieczna Gmina Władysławów - zasilanie zawaryjne: agregatu i UPS"
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
,,Cyberbezpieczny Samorząd"
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ec54568-f8c8-4603-8fa8-a19620059a733.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się wyłącznie w języku polskim w formie elektronicznej przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Władysławów z siedzibą w Urzędzie Gminy we Władysławowie o następujących danych kontaktowych: 62-710Władysławów, ul. Rynek 43, ug@wladyslawow.pl, tel. 632795003;
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem email: iod@wladyslawow.pl.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu podstawowego.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy P.Z.P.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 P.Z.P. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy P.Z.P., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZPGP.271.18.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Realizacja zamówienia polega na zakupie i dostawie agregatu wraz z UPSem zgodnie z Załącznikiem nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) do SWZ. W ramach tego rozwiązania dostarczony zostanie agregat prądotwórczy z UPS dla budynku Urzędu Gminy we Władysławowie.
2. Przeprowadzone zostanie również w ramach zamówienia szkolenie specjalistyczne w zakresie dostarczanych i wdrażanych rozwiązań zasilania awaryjnego.
3. Celem zamówienia jest zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa ww. podmiotów poprzez wzmocnienie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informatycznych. Celem jest wdrożenia mechanizmów i środków zwiększających odporność na ataki z cyberprzestrzeni. Zamawiający wymaga dostarczenia produktów fabrycznie nowych pochodzących z legalnego źródła.
4.2.6.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-18
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Procentowy
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną dostawę obejmującą: agregat wraz z UPS, przy czym dostawa musi mieć wartości co najmniej 50.000,00 zł brutto (w przypadku, gdy wartość dostawy została określona w walucie innej niż złoty, przeliczenie nastąpi według średniego kursu złotego ogłoszonego przez Prezesa NBP i obowiązującego w dniu publikacji ogłoszenia niniejszego postępowania);2) dysponuje lub będzie dysponował w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia osobą z Uprawnieniami elektrycznymi: Uprawnienia do dozoru i eksploatacji instalacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych bez ograniczenia napięcia.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia do oferty należy załączyć pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Z uwagi na ograniczoną ilość znaków wszelkie zmiany zostały przewidziane w załączniku nr 3 do SWZ - projekt umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-22 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem: Platforma e-zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-22 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-20
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.07.2026
- Termin składania ofert
- 24.07.2026 10:00
- Wartość umowy
- 145 386 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-09-18