Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 145 386 PLN

,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00341254

Numer referencyjny: ZPGP.271.18.2026

Zamawiający

Gmina Władysławów

Rynek

62-710 Władysławów, Wielkopolskie

NIP: 6681857643

REGON: 311019585

Opis przedmiotu zamówienia

1. Realizacja zamówienia polega na zakupie i dostawie agregatu wraz z UPSem zgodnie z Załącznikiem nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) do SWZ. W ramach tego rozwiązania dostarczony zostanie agregat prądotwórczy z UPS dla budynku Urzędu Gminy we Władysławowie. 2. Przeprowadzone zostanie również w ramach zamówienia szkolenie specjalistyczne w zakresie dostarczanych i wdrażanych rozwiązań zasilania awaryjnego. 3. Celem zamówienia jest zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa ww. podmiotów poprzez wzmocnienie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informatycznych. Celem jest wdrożenia mechanizmów i środków zwiększających odporność na ataki z cyberprzestrzeni. Zamawiający wymaga dostarczenia produktów fabrycznie nowych pochodzących z legalnego źródła.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Dokumenty zamówienia

SWZ - SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SWZ - SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf

załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)

załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).pdf

Załącznik nr 3 do SWZ - projekt umowy

Załącznik nr 3 do SWZ - projekt umowy.pdf

Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy

Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx

Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnieniu warunków udziałów w postępowaniu

Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnieniu warunków udziałów w postępowaniu.docx

Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby

Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx

Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz wykonanych dostaw

Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz wykonanych dostaw.docx

Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób

Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx

Odpowiedź nr 1 16 07 2026

Odpowiedź nr 1 16 07 2026.pdf

Odpowiedź nr 2 17 07 2026 r.

Odpowiedź nr 2 17 07 2026 r..pdf

Odpowiedź nr 3 - Agregat, UPS

Odpowiedź na 3 - Agregat.pdf

Odpowiedź nr 4 - Agregat, UPS

Odpowiedź na 4 - Agregat.pdf

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - Agregat, UPS

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - Agregat, UPS.pdf

Modyfikacja SWZ - Agregat

Modyfikacja SWZ - Agregat.pdf

Kwota w budżecie - Agregat, UPS

Kwota w budżecie - Agregat.pdf

Informacja z otwarcia ofert - Agregat, UPS

Informacja z otwarcia ofert - Agregat, UPS.pdf

Informacja wybór najkorzystniejszej oferty Agregat 08-2026

Informacja wybór najkorzystniejszej oferty Agregat 08-2026.pdf

Ogłoszenie o wyniku Agregat

Ogłoszenie o wyniku Agregat.pdf

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Agregaty Polska Cezary Bielak Poznań 9720917731

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Agregaty Polska Cezary Bielak (Poznań) Umowa podpisana 145 386 PLN 145 386 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 28 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze)

Najniższa cena

70 800 PLN

Średnia cena

169 126 PLN

Najwyższa cena

425 334 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Centrum Elektroenergetyczne Sławomir Minta Instalatorstwo Elektryczne Koźmin Wielkopolski 2 224 844 PLN 224 844 PLN
PHU EL-DAM Damian Karwicki Miejska Górka 2 101 916 PLN 203 833 PLN
BAU - TECHNIK Sp. z o.o. sp. k. Jarocin 2 - -
AMR-Tech Sp. z o.o. Obrzycko 2 163 540 PLN 163 540 PLN
Elektro-Instal Poznań 2 71 988 PLN 71 988 PLN
MACHTMANN POLSKA Sp. z o.o. Głogów 2 70 800 PLN 70 800 PLN
BISOL Sp. z o.o. 39-120 Sędziszów Małopolski 1 167 000 PLN 167 000 PLN
AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK POZNAŃ 1 425 334 PLN 425 334 PLN
Agregaty Polska Poznań 1 249 600 PLN 249 600 PLN
AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK Poznań 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych

BAU - TECHNIK Sp. z o.o. sp. k. -

2026-08-28 07:02:56Z

Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych

BAU - TECHNIK Sp. z o.o. sp. k. -

2026-08-24 07:29:14Z

Zakup agregatu spalinowo – elektrycznego trójfazowego o mocy do 55 kW wraz z zabudową w celu uzyskania autonomii energetycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Rawiczu.

PHU EL-DAM Damian Karwicki 84 521 PLN

2026-08-20 09:36:21Z

Zakup agregatu spalinowo – elektrycznego trójfazowego o mocy do 55 kW wraz z zabudową w celu uzyskania autonomii energetycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Rawiczu.

PHU EL-DAM Damian Karwicki 119 312 PLN

2026-08-20 09:36:21Z

,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”

Agregaty Polska Cezary Bielak 145 386 PLN

2026-08-14 08:09:38Z

Dostawa, montaż oraz uruchomienie dwóch agregatów prądotwórczych wraz z systemami automatycznego sterowania SZR do awaryjnego zasilania dwóch obiektów.

MACHTMANN Polska Sp. z o.o. 249 800 PLN

2026-08-13 11:58:23Z

Dostawa, montaż i uruchomienie mobilnego agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą na potrzeby PSSE w Koninie

AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK -

2026-08-13 06:59:39Z

Zakup oraz instalacja agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Urząd OSW”, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie

AMR-Tech Sp. z o.o. -

2026-07-28 10:54:53Z

Dostawa dwóch generatorów prądotwórczych z przeznaczeniem dla partnerskiego miasta Browary i partnerskiego rejonu Humania w Ukrainie

MACHTMANN POLSKA Sp. z o.o. -

2026-07-27 07:36:45Z

Dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego na potrzeby zasilania rezerwowego dla Urzędu Miejskiego Kościana

BISOL Sp. z o.o. 39-120 167 000 PLN

2026-07-21 07:55:55Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 012 PLN Średnia: 185 614 PLN Max: 1 067 640 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019585

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Władysławów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-710

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632804651

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wladyslawow.bip.net.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ec54568-f8c8-4603-8fa8-a19620059a73

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341254

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074271/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 "Cyberbezpieczna Gmina Władysławów - zasilanie zawaryjne: agregatu i UPS"

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

,,Cyberbezpieczny Samorząd"

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ec54568-f8c8-4603-8fa8-a19620059a73

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się wyłącznie w języku polskim w formie elektronicznej przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Władysławów z siedzibą w Urzędzie Gminy we Władysławowie o następujących danych kontaktowych: 62-710Władysławów, ul. Rynek 43, ug@wladyslawow.pl, tel. 632795003;
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem email: iod@wladyslawow.pl.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu podstawowego.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy P.Z.P.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 P.Z.P. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy P.Z.P., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZPGP.271.18.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Realizacja zamówienia polega na zakupie i dostawie agregatu wraz z UPSem zgodnie z Załącznikiem nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) do SWZ. W ramach tego rozwiązania dostarczony zostanie agregat prądotwórczy z UPS dla budynku Urzędu Gminy we Władysławowie.
2. Przeprowadzone zostanie również w ramach zamówienia szkolenie specjalistyczne w zakresie dostarczanych i wdrażanych rozwiązań zasilania awaryjnego.
3. Celem zamówienia jest zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa ww. podmiotów poprzez wzmocnienie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informatycznych. Celem jest wdrożenia mechanizmów i środków zwiększających odporność na ataki z cyberprzestrzeni. Zamawiający wymaga dostarczenia produktów fabrycznie nowych pochodzących z legalnego źródła.

4.2.6.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-18

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Procentowy

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną dostawę obejmującą: agregat wraz z UPS, przy czym dostawa musi mieć wartości co najmniej 50.000,00 zł brutto (w przypadku, gdy wartość dostawy została określona w walucie innej niż złoty, przeliczenie nastąpi według średniego kursu złotego ogłoszonego przez Prezesa NBP i obowiązującego w dniu publikacji ogłoszenia niniejszego postępowania);
2) dysponuje lub będzie dysponował w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia osobą z Uprawnieniami elektrycznymi: Uprawnienia do dozoru i eksploatacji instalacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych bez ograniczenia napięcia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia do oferty należy załączyć pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Z uwagi na ograniczoną ilość znaków wszelkie zmiany zostały przewidziane w załączniku nr 3 do SWZ - projekt umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-22 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem: Platforma e-zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-22 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-20

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
14.07.2026
Termin składania ofert
24.07.2026 10:00
Wartość umowy
145 386 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
31122000-7 (Jednostki prądotwórcze) 31682520-1 (Awaryjne urządzenia wyłączeniowe) 31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe

Okres realizacji

do 2026-09-18