Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych
Zamawiający
GMINA JAROCIN
Jarocin, Wielkopolskie
NIP: 6170006401
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| BAU - TECHNIK Sp. z o.o. sp. k. | Jarocin | 7822631167 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BAU - TECHNIK Sp. z o.o. sp. k. (Jarocin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 28 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31122000-7)
Najniższa cena
70 800 PLN
Średnia cena
169 126 PLN
Najwyższa cena
425 334 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Centrum Elektroenergetyczne Sławomir Minta Instalatorstwo Elektryczne Koźmin Wielkopolski | 2 | 224 844 PLN | 224 844 PLN |
| PHU EL-DAM Damian Karwicki Miejska Górka | 2 | 101 916 PLN | 203 833 PLN |
| BAU - TECHNIK Sp. z o.o. sp. k. Jarocin | 2 | - | - |
| AMR-Tech Sp. z o.o. Obrzycko | 2 | 163 540 PLN | 163 540 PLN |
| Elektro-Instal Poznań | 2 | 71 988 PLN | 71 988 PLN |
| MACHTMANN POLSKA Sp. z o.o. Głogów | 2 | 70 800 PLN | 70 800 PLN |
| BISOL Sp. z o.o. 39-120 Sędziszów Małopolski | 1 | 167 000 PLN | 167 000 PLN |
| AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK POZNAŃ | 1 | 425 334 PLN | 425 334 PLN |
| Agregaty Polska Poznań | 1 | 249 600 PLN | 249 600 PLN |
| AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK Poznań | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych
2026-08-28 07:02:56Z
Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych
2026-08-24 07:29:14Z
Zakup agregatu spalinowo – elektrycznego trójfazowego o mocy do 55 kW wraz z zabudową w celu uzyskania autonomii energetycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Rawiczu.
2026-08-20 09:36:21Z
Zakup agregatu spalinowo – elektrycznego trójfazowego o mocy do 55 kW wraz z zabudową w celu uzyskania autonomii energetycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Rawiczu.
2026-08-20 09:36:21Z
,,Cyberbezpieczna Gmina Władysławów – część III zasilanie awaryjne: agregatu i UPS”
2026-08-14 08:09:38Z
Dostawa, montaż oraz uruchomienie dwóch agregatów prądotwórczych wraz z systemami automatycznego sterowania SZR do awaryjnego zasilania dwóch obiektów.
2026-08-13 11:58:23Z
Dostawa, montaż i uruchomienie mobilnego agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą na potrzeby PSSE w Koninie
2026-08-13 06:59:39Z
Zakup oraz instalacja agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Urząd OSW”, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
2026-07-28 10:54:53Z
Dostawa dwóch generatorów prądotwórczych z przeznaczeniem dla partnerskiego miasta Browary i partnerskiego rejonu Humania w Ukrainie
2026-07-27 07:36:45Z
Dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego na potrzeby zasilania rezerwowego dla Urzędu Miejskiego Kościana
2026-07-21 07:55:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403430 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA JAROCIN
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854702
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: AL. NIEPODLEGŁOŚCI 10
1.4.2.) Miejscowość: Jarocin
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-200
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 627499502
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: office@jarocin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jarocin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6db11990-b509-4b18-b12d-ac0504ca44c9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403430
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 211 - 724301
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” - Zakup agregatów prądotwórczych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż i podłączenie agregatów prądotwórczych w ramach zadania budżetowego: „Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej we władaniu Gminy Jarocin pod względem uzyskania autonomii (samowystarczalności) energetycznej, przez co najmniej 3 dni” – Zakup agregatów prądotwórczych, w tym:
1. Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Centrum Aktywności Lokalnej i OSP w Łuszczanowie, Łuszczanów, ul. Mostowa 10, 63-200 Jarocin,
2. Dostawa, montaż i podłączenie agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Świetlicy Wiejskiej i Remizy OSP w Kadziaku, Kadziak 19A i 19B, 63-200 Jarocin,
3. Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Wiejskiego Domu Kultury i Remizy OSP w Potarzycy, Potarzyca, ul. Wyzwolenia 29A, 63-200 Jarocin,
4. Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Świetlicy Wiejskiej i Remizy OSP w Osieku, Osiek 46B, 63-200 Jarocin,
5. Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie, ul. Wrocławska 168, 63-200 Jarocin,
6. Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Szkoły Podstawowej im. Heleny Moszczeńskiej w Golinie, Golina, ul. Jarocińska 32, 63-200 Jarocin,
7. Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni im. Powstańców Wielkopolskich w Wilkowyi, Wilkowyja, ul. Powstańców Wielkopolskich 41, 63-200 Jarocin,
8. Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łuszczanowie, Łuszczanów, ul. Długa 108, 63-200 Jarocin,
9. Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej 48 kW (60kVA) wraz z instalacjami elektrycznymi dla Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie i Wiejskiego Domu Kultury w Bachorzewie, Bachorzew, ul. Szkolna 8, 63-200 Jarocin
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe wymagania zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Źródło finansowania:
Gmina Jarocin i Dotacja celowa na realizację zadań własnych w ramach realizacji programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025 - 2026 Obszar 2: Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw.
3.9.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-224.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BAU - TECHNIK Sp. z o.o. sp. k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822631167
4.3.3.) Ulica: ul. Kościuszki 27
4.3.4.) Miejscowość: Jarocin
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-200
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1217700,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 001 - 127
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1217700,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE