Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
dostawa czynnej energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
Zamawiający
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera
Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP: 9561949580
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ENERGA-OBRÓT S.A. | Gdańsk | REGON: 220418835 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ENERGA-OBRÓT S.A. (Gdańsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 31 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09300000-2)
Najniższa cena
208 271 PLN
Średnia cena
604 086 PLN
Najwyższa cena
976 707 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Respect Energy S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. Kraków | 2 | - | - |
| ENEA S.A. Poznań | 2 | 625 406 PLN | 625 406 PLN |
| Ignitis Polska sp z o.o. Warszawa | 1 | 689 529 PLN | 689 529 PLN |
| WISE ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa | 1 | 337 635 PLN | 337 635 PLN |
| TAURON Sprzedaż sp. z o.o. Kraków | 1 | 535 853 PLN | 659 099 PLN |
| IEN Energy Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 767 520 PLN | 767 520 PLN |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Synergia Polska Energia Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 329 025 PLN | 329 025 PLN |
| Enea S.A. Poznań | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
2026-08-25 21:15:40Z
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
2026-08-25 20:39:38Z
Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej oraz usługi dystrybucji na potrzeby oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Barcin
2026-08-21 09:09:37Z
dostawa czynnej energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
2026-08-11 11:48:53Z
Dostawa energii elektrycznej do Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Golubiu-Dobrzyniu na rok 2026
2026-07-31 08:31:16Z
Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej oraz usługi dystrybucji na potrzeby oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Barcin
2026-07-30 09:08:16Z
Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Gminy Lubiewo
2026-07-30 05:14:27Z
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
2026-07-28 12:00:11Z
Miasto Bydgoszcz. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (wraz z usługą dystrybucji) do obiektów z instalacją PV - Prosumenci
2026-07-27 09:40:59Z
Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Opery NOVA w Bydgoszczy
2026-07-21 11:06:00Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387535 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
dostawa czynnej energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000316068
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: św. Józefa 53-59
1.4.2.) Miejscowość: Toruń
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow_publ@wszz.torun.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wszz.torun.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-408bdd8f-42df-4d95-ad58-8f57e16abbbd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387535
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 117240-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
dostawa czynnej energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii czynnej elektrycznej dla jednostek organizacyjnych i punktów odbioru Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-06-01 do 2026-05-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ENERGA-OBRÓT S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 220418835
4.3.3.) Ulica: Al. Grunwaldzka 472
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-309
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8010198,75 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 103/2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wyłączenia punktów poboru energii elektrycznej i sprzedaży energii do obiektu „Zespół Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych,
ul. Mickiewicza 24/26, 87-100 Toruń”, co związane jest z procesem rozbudowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu,
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Z przedmiotu zamówienia określonego w Zał. Nr 1 do umowy (specyfikacja asortymentowo-ilościowo-cenowa) wyłącza się 2 punkty poboru energii elektrycznej określone w poz. 9 - 10 cennika . Łączna ilość zamówionej energii elektrycznej w ramach umowy nie zmienia się.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6730366,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE