Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
Zamawiający
Gmina Fabianki
Fabianki, Kujawsko-pomorskie
NIP: 8882892245
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Respect Energy S.A. | Warszawa | 341470612 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Respect Energy S.A. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 31 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09300000-2)
Najniższa cena
208 271 PLN
Średnia cena
604 086 PLN
Najwyższa cena
976 707 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Respect Energy S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. Kraków | 2 | - | - |
| ENEA S.A. Poznań | 2 | 625 406 PLN | 625 406 PLN |
| Ignitis Polska sp z o.o. Warszawa | 1 | 689 529 PLN | 689 529 PLN |
| WISE ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa | 1 | 337 635 PLN | 337 635 PLN |
| TAURON Sprzedaż sp. z o.o. Kraków | 1 | 535 853 PLN | 659 099 PLN |
| IEN Energy Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 767 520 PLN | 767 520 PLN |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Synergia Polska Energia Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 329 025 PLN | 329 025 PLN |
| Enea S.A. Poznań | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
2026-08-25 21:15:40Z
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
2026-08-25 20:39:38Z
Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej oraz usługi dystrybucji na potrzeby oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Barcin
2026-08-21 09:09:37Z
dostawa czynnej energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
2026-08-11 11:48:53Z
Dostawa energii elektrycznej do Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Golubiu-Dobrzyniu na rok 2026
2026-07-31 08:31:16Z
Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej oraz usługi dystrybucji na potrzeby oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Barcin
2026-07-30 09:08:16Z
Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Gminy Lubiewo
2026-07-30 05:14:27Z
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
2026-07-28 12:00:11Z
Miasto Bydgoszcz. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (wraz z usługą dystrybucji) do obiektów z instalacją PV - Prosumenci
2026-07-27 09:40:59Z
Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Opery NOVA w Bydgoszczy
2026-07-21 11:06:00Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365969 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Fabianki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866844
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Fabianki 4
1.4.2.) Miejscowość: Fabianki
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-811
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.4.7.) Numer telefonu: 542517228
1.4.8.) Numer faksu: 0542517229
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@fabianki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.fabianki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f9d63eb-d891-4e5b-8c5b-ed9f22d62c43
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365969
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U.S: 40/2025 128683-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Tytuł: Część 1 zamówienia - Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o łącznym szacowanym
wolumenie (zamówienie podstawowe) – 7 941,66 MWh do 615 PPE. Dane o wolumenie
energii elektrycznej stanowiącej przedmiot umowy – mają charakter szacunkowy. 2. Układy
pomiarowe są dostosowane do procedury zmiany sprzedawcy. 3. Szczegółowy opis PPE
stanowi Załączniku nr 1a do SWZ. 4. Dostawy realizowane będą w okresie 01.07.2025r. do
30.06.2026r. z zastrzeżeniem możliwego wystąpienia odmiennych okresów dostaw dla
poszczególnych PPE (zgodnie z opisem w wykazie PPE). 5. Warunkiem rozpoczęcia dostaw
energii elektrycznej we wskazanym (w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru)
terminie jest pozytywne przeprowadzenie procedury zmiany sprzedawcy, posiadanie przez
Odbiorcę ważnej umowy o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej oraz skuteczne
rozwiązanie/wygaśnięcie dotychczas obowiązujących umów na sprzedaż energii elektrycznej
/umów kompleksowych. 6. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej /
kompleksowe dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na
dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”).
Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających (odbiorców). 7. Gmina
Fabianki zastrzega prawo opcji 8. Gmina Lubawa zastrzega prawo opcji 9. Zamawiający –
Miasto Włocławek planuje przeprowadzenie inwestycji polegających na montażu instalacji PV
na 13 obiektach. Instalacje zostaną zgłoszone na „odbiorca z mikroinstalacją” – szczegóły
dotyczące instalacji (moc, planowana ilość energii oddawanej do sieci OSD i podlegającej
zakupowi przez wykonawcę, któremu udzielone zostanie zamówienie publiczne znajdują się w
Załączniku 1a do SWZ pod wykazem PPE Miasta Włocławek.
Wewnętrzny identyfikator: część 1
3.9.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-07-01 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Respect Energy S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 341470612
4.3.3.) Ulica: ul. Bonifraterska 17
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-203
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 373810,90 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U.S:100/2025 338547-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 498008,79 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE