Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa elementów komór próżniowych akceleratorów elektronów dla linii THz i UED (Próżnia 3) w podziale na 6 części
Zamawiający
Narodowe Centrum Badań Jądrowych
Otwock, Mazowieckie
NIP: 5320100125
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| UNI-EXPORT INSTRUMENTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | 7792542127 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UNI-EXPORT INSTRUMENTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 42900000-5)
Najniższa cena
640 320 PLN
Średnia cena
744 510 PLN
Najwyższa cena
848 700 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Arcon Polska sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| KKM Engineering Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie | 1 | 640 320 PLN | 640 320 PLN |
| UNI-EXPORT INSTRUMENTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| COMEF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice | 1 | - | - |
| CONBERG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA NOWY SĄCZ | 1 | 848 700 PLN | 848 700 PLN |
| Synektik S.A. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB
2026-08-24 06:29:04Z
SVA/4620-328/2026 Dostawa, montaż oraz uruchomienie kompletnej linii do malowania proszkowego, przeznaczonej dla Działu Produkcji Jarosław.
2026-08-20 11:30:22Z
Dostawa wytwornicy ciekłego azotu 2,5 kg/h do stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi
2026-06-29 10:55:16Z
Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem instalacji do produkcji zielonego wodoru w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej
2026-05-08 12:39:21Z
Dostawa elementów komór próżniowych akceleratorów elektronów dla linii THz i UED (Próżnia 3) w podziale na 6 części
2026-04-23 09:40:32Z
Dostawa szybkoobrotowego rozdrabniacza do Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o.
2026-04-03 19:57:09Z
Cała Polska — 28 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00212728 z dnia 2026-04-23 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa elementów komór próżniowych akceleratorów elektronów dla linii THz i UED (Próżnia 3) w podziale na 6 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań Jądrowych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001024043
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Andrzeja Sołtana 7
1.4.2.) Miejscowość: Otwock
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ncbj.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ncbj.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c900dd30-39d1-4a38-b54f-a374a2b92ce3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212728
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-04-23
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 745177-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa elementów komór próżniowych akceleratorów elektronów dla linii THz i UED (Próżnia 3) w podziale na 6 części
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów komór próżniowych akceleratorów elektronów dla
linii THz i UED (Próżnia 3) w podziale na 6 części zgodnie z Tom III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Zadanie 1.
Dostawa typowych elementów armatury próżniowej - wobec których wymagania są
przedstawione w opisach
Zadanie 2.
Zadanie 3.
Zadanie 4.
Zadanie 5.
Zadanie 6.
Dostawa elementów unikatowych, do wykonania na podstawie przedstawionych
projektów
Dostawa kołnierzy adaptacyjnych komory wejścia wiązki UV
Dostawa unikatowych rur próżniowych, do wykonania na podstawie przedstawionych
projektów
Dostawa zmotoryzowanych
urządzeniami sterującymi
Dostawa zaworów próżniowych.
3.9.) Główny kod CPV: 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
350 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UNI-EXPORT INSTRUMENTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792542127
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5482536,81 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 167363-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5482536,81 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.04.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE