Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00403266

Zamawiający

Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 1132393221

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Synektik S.A. Warszawa -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Synektik S.A. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 42900000-5)

Najniższa cena

640 320 PLN

Średnia cena

744 510 PLN

Najwyższa cena

848 700 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Arcon Polska sp. z o.o. Warszawa 1 - -
KKM Engineering Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 1 640 320 PLN 640 320 PLN
UNI-EXPORT INSTRUMENTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 1 - -
COMEF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 1 - -
CONBERG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA NOWY SĄCZ 1 848 700 PLN 848 700 PLN
Synektik S.A. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 28 przetargów

Min: 36 299 PLN Średnia: 356 226 PLN Max: 848 700 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015294487

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szaserów 128

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 04-141

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargisz@wim.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wim.mil.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b940f99-66ba-43b3-a137-7871a95349e7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403266

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 50861-2026 OJ S 16/2026 23/01/2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO); tytuł przedsięwzięcia: „Rozbudowa zdolności kompleksowej i zintegrowanej diagnostyki oraz terapii onkologicznej: wsparcie i rozwój na rzecz poprawy bezpieczeństwa, jakości i dostępności świadczeń opieki zdrowotnej w WIM–PIB”.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Robotowy system magazynowy

3.9.) Główny kod CPV: 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

42965100-9 - System zarządzania magazynami

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

30213200-7 - Komputer tablet

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

7 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Synektik S.A.

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 6713571,22 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 310848-2026 OJ S 87/2026 06/05/2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6713571,22 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 42900000-5
42900000-5 (Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia) 42965100-9 (System zarządzania magazynami) 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45311000-0 (Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych) 45314300-4 (Instalowanie infrastruktury okablowania) 45331000-6 (Instalowanie urządzeń grzewczych wentylacyjnych i klimatyzacyjnych) 45331100-7 (Instalowanie centralnego ogrzewania) 30213200-7 (Komputer tablet)